reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Pakistan walczy z pirackimi dekoderami z Indii

dodano: 2015-11-11 22:10 | aktualizacja: 2015-11-12 18:23
autor: Jerzy Kruczek | źródło: adtv

Pakistan Pakistański regulator medialny - Pakistan Electronic Media Regulatory Authority (PEMRA) doprowadził do zniszczenia ponad 500 nielegalnych dekoderów satelitarnych, które były rzekomo używane do odbioru indyjskich kanałów telewizyjnych. Ta partia 500 dekoderów była jedną z ostatnich partii towaru, który został przejęty z liczby 2500 egz. tunerów przejętych w październiku przez PEMRA podczas akcji ograniczania ich użytkowania w Rawalpindi i innych miastach Pakistanu.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Dyrektor PEMRA, Wakeel Khan powiedział, że organizacja będzie kontynuować swoją akcję zapobiegającą przemycaniu dekoderów pochodzących z Indii.

Lokalne źródła w Pakistanie twierdzą, że w tym kraju jest ponad 2 mln indyjskich dekoderów, teoretycznie wykorzystywanych nielegalnie. Według władz w Pakistanie pozbawia to lokalną gospodarkę wpływów w wysokości 200 mln dol. rocznie. Z drugiej strony to typowa walka z wiatrakami.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Systemy kodowania


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

389 zł Więcej...