reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Ogłaszam przerwę w obradach” w Radiu Tok FM

dodano: 2015-11-14 14:20 | aktualizacja: 2015-11-14 19:06
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Tok FM W poniedziałek, 16 listopada br. na antenie Radia Tok FM (Agora) pojawi się nowy cykl rozmów pod tytułem „Ogłaszam przerwę w obradach”. W audycji, emitowanej od poniedziałku do piątku po godzinie 12:00, Maciej Głogowski przeprowadzi rozmowy z politykami, których nie zobaczymy i nie usłyszymy w tej kadencji parlamentu.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Tyle ważnych, barwnych i ciekawych postaci nie weszło tym razem do parlamentu - postanowiliśmy porozmawiać z nimi o ich planach

- mówi Maciej Głogowski, gospodarz nowego programu.


W pierwszym tygodniu gośćmi programu „Ogłaszam przerwę w obradach” będą m.in.: Andrzej Person, Ryszard Kalisz i Józef Pinior.

Maciej Głogowski jest szefem redakcji ekonomicznej Radia Tok FM, ze stacją związany od 2004 roku. Prowadzi audycje przede wszystkim o tematyce gospodarczej, przyglądając się najważniejszym wydarzeniom ze świata finansów, ekonomii i biznesu (np. „EKG” i „Raport gospodarczy”), był też prowadzącym debaty w ramach akcji „Usłysz swojego posła” (więcej tutaj) i współgospodarzem poranków wyborczych stacji (więcej tutaj). Laureat wielu nagród dziennikarskich - otrzymał m.in. tytuł dziennikarza ekonomicznego 2014 roku w XII edycji Konkursu imienia Władysława Grabskiego organizowanego przez Narodowy Bank Polski (NBP).

„Ogłaszam przerwę w obradach” - emisja od poniedziałku do piątku (od 16 listopada 2015 roku) po 12:00 w Radiu Tok FM.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radio


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Laminas AS-1500 AE

Podświetlana antena epoksydowa - offset 1,6 m w wersji AE...

1 950 zł Więcej...

Moduł DeltaCam DUO

Najnowszy uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM DUO REV 2.0 Deltacrypt CI ...

539 zł Więcej...

'SAT Kurier' - 3-4/2020 wersja limitowana

Limitowana edycja SAT Kuriera 3-4/2020 - 1 egz., który otrzymają...

25 zł Więcej...
reklama