reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowe logo i oprawa graficzna Romance TV

dodano: 2015-11-22 17:32 | aktualizacja: 2015-11-22 17:52
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Rainbow Media

Romance TV Tuż przed Adwentem Romance TV zmienia oprawę graficzną. Będzie nowocześniej, przejrzyściej i prościej. Zmiana oprawy graficznej Romance TV nastąpi 27 listopada 2015 roku. Podczas przedświątecznego okresu Romance TV nie tylko się zmienia, ale przygotował także wiele atrakcji programowych. Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Bardzo się cieszę z nowej oprawy Romance TV. Naszym celem było dostosowanie się do coraz bardziej nowoczesnych oczekiwań naszych widzów, z zachowaniem dotychczasowej symboliki i barw kanału - podkreśla Tim Werner, prezes Mainstream Media.


Mainstream Media to firma będącej operatorem stacji. Oprawa graficzna powstała w centrali kanału w Ismaling w Niemczech przy udziale specjalistów z największej europejskiej telewizyjnej platformy cyfrowej Sky. Wraz ze zmianą grafiki zmieni się także oprawa muzyczna kanału.

Nowa oprawa graficzna kanału Romance TV od 27 listopada 2015 r.


Logo Romance TV będzie teraz bardziej czytelne i ma za zadanie ułatwić naszym widzom znalezienie kanału w listingach gazet telewizyjnych i w zestawieniach kanałów na platformach cyfrowych.

Prosta czcionka, wyraziste kolory, które mimo delikatnych zmian utrzymane zostały w dotychczasowych barwach oprawy stacji sprawią, ze kanał zyska na swojej rozpoznawalności - dodaje Werner.


Wśród grudniowych premier między innymi nowy serial „Stadnina w Piber” - bijąca rekordy popularności u naszych zachodnich sąsiadów opowieść o przebojowej bizneswomen, która po śmierci ojca przejmuje słynną na całym świecie hodowle koni. Premiera 14 grudnia o 20:00. 

Romance TV należy do Mainstream Networks Holding GmbH & Co. KG, stanowiącej joint venture Mainstream Media AG z ZDF Enterprise GmbH. Kanał jest dostępny w niemieckiej wersji językowej w Niemczech, Austrii i Szwajcarii. Polska jest czwartym krajem, w którym uruchomiono kanał. W naszym kraju stacja jest dostępna przez całą dobę w języku polskim. Za dystrybucję kanału Romance TV w Polsce, od stycznia 2015, na zlecenie Mainstream Networks Holding GmbH & Co. KG odpowiada Frame by Frame. Romance TV dociera już do ponad trzech milionów gospodarstw domowych w Polsce. Niedawno stacja dołączyła także do oferty UPC i Vectra. Ambasadorką i prezenterką kanału jest Aleksandra Woźniak


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Twin Televes

Podwójny konwerter Universal Twin hiszpańskiej firmy Televes o współczynniku szumów...

69 zł Więcej...

Moduł DeltaCam Pro Twin REV 2.0 Deltacrypt CI

Uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM Twin REV 2.0 Deltacrypt CI z...

520 zł Więcej...

Kamera SJCAM SJ8 PRO

980 zł Więcej...
reklama