reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„CSI: Kryminalne zagadki Nowego...” 4 w CBS Action

dodano: 2015-12-03 14:38 | aktualizacja: 2015-12-03 17:41
autor: Łukasz Knapik | źródło: AMC Networks International/satkurier.pl

CBS Action.jpeg „CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku” to spin-off serialu „CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas” (emisja w kanałach ID, Discovery Life, 13 Ulica, TV Puls i PULS 2). Seria opowiada o policjantach z laboratorium kryminalistycznego, którzy wykorzystują najnowsze technologie do rozwiązywania zagadek kryminalnych w największym mieście Ameryki. 4. sezon serialu „CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku” od 10 grudnia br. w dni powszednie o 21:00 będzie można oglądać w kanale CBS Action.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Detektyw Mac Taylor (Gary Sinise, „Apollo 13”, „Zielona Mila”), to oddany pracy śledczy, który wierzy, że wszystko ma ze sobą związek, a każdy ma swoją historię. Jest on odznaczonym żołnierzem marines, który brał udział w operacji Pustynna Burza. Praca jest jego życiem - dopóki nie rozwiąże danej sprawy, poświęca się jej całkowicie. Dzieli tę pasję ze swoją zawodową partnerką, Stellą Bonaserą (Melina Kanakaredes, „Hazardziści”), wykształconą detektyw, która konsekwentnie i skrupulatnie zmierza do celu.

Melina Kanakaredes i Gary Sinise w serialu „CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku”, foto: AMC Networks International

Melina Kanakaredes i Gary Sinise w serialu „CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku”, foto: AMC Networks International

Eddie Cahill i Melina Kanakaredes w serialu „CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku”, foto: AMC Networks International


W 4. sezonie bohaterowie serialu będą m.in. szukać mordercy pod Statuą Wolności. W trakcie śledztwa okaże się, że jeden ze świadków może być powiązany z nierozwikłaną sprawą, którą Bonasera zajmowała się kilka lat temu. W kolejnym odcinku odnalezione zostaną dwa ciała płetwonurków. Śledztwo wykaże, że planowali zdetonować bombę na Dolnym Manhattanie.

Na 4. sezon serialu „CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku” kanał CBS Action zaprasza od czwartku, 10 grudnia br. w dni powszednie o 21:00. Powtórki następnego dnia o 8:00 i 14:00. W soboty maraton z serialem od 13:00.

„CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku” - sezon 4., emisja od poniedziałku do piątku (od 10 grudnia 2015 roku) o 21:00 w CBS Action. Inne sezony tego serialu mogą obecnie oglądać widzowie kanałów CBS Action, TV6 i 13 Ulica.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

139 zł Więcej...