reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nat Geo People HD w sieci Elsat

dodano: 2015-12-08 20:59 | aktualizacja: 2015-12-08 21:44
autor: Łukasz Knapik | źródło: Śląska Grupa Multimedialna/satkurier.pl

Nat Geo People HD 8 grudnia br. oferta sieci kablowej Elsat (Śląska Grupa Multimedialna), dostępnej w Bytomiu, Rudzie Śląskiej, Świętochłowicach, Mikołowie i Radzionkowie, powiększyła się o nowy kanał - Nat Geo People HD. Stacja znalazła się na pozycji 507., w pakiecie Złotym. To kolejny nowy kanał w ofercie operatora w ostatnim czasie - m.in. w listopadzie br. abonenci zyskali dostęp do takich stacji jak Polsat 2 HD, TV4 HD, Muzo.tv, CNN International i TNT HD (więcej tutaj).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Operator przygotował otwarte okno kanału Nat Geo People HD. Abonenci, którzy posiadają pakiety Błękitny, Fioletowy, Zielony lub Złoty będą mieli pełny dostęp do oferty tej stacji do 31 stycznia 2016 roku.

Kanał Nat Geo People HD pojawił się w sieci Elsat, foto: Śląska Grupa Multimedialna

W ostatnim czasie oferta sieci Elsat powiększyła się o kolejne, nowe kanały, foto: Śląska Grupa Multimedialna


Jak informuje nadawca, Nat Geo People HD to kanał dokumentalno-rozrywkowy skierowany przede wszystkim do kobiet, wiecznie młodych duchem i ciekawych świata. Oferta programowa ciekawa jest dla wszystkich, dla których źródłem inspiracji są prawdziwe ludzkie historie. Stacja przybliża barwne opowieści o ludziach, którzy realizują swoje pasje, pokazuje fascynujące kultury, tradycje i niespotykane zjawiska, zaspokaja ciekawość, ale także dostarcza wiele radości, rozrywki i wzruszeń. Dodajmy, iż kanał zadebiutował na polskim rynku 1 października br. (więcej tutaj)


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Moduł HD+ z kartą 6m

Moduł HD+ z kartą HD+ (gotowy na odbiór w Ultra...

399 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,0m w wersji v2.1 dla...

49 zł Więcej...

Antena sat dla TIR-a 60 cm

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę dla TIR-owców.

149 zł Więcej...
reklama