reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Telewizja Interaktywna Polsat

dodano: 2002-05-09 11:15 | aktualizacja: 2002-05-09 11:15
autor: Marcin Wabik | źródło:

Ogłoszenia, nieruchomości, lotto, pogoda, turystyka, gry to serwisy jakie testuje Polsat na kanale: Portal ITV. Będą to kolejne serwisy po EPG dostępne w Polsacie 2 Cyfrowym.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Na początek... chciałem powiedzieć, że... jak masz Sagema to niestety nie pooglądasz sobie testów... Czemu??? Sagemy (obydwa modele) mają wyłączoną obsługę Open TV. Obecnie można korzystać z tego serwisu np. na Nokii 9800 S lub innych cyfrowych tunerach z obsługą Open TV. Nie martwcie się dalej będzie już lepiej...

Niedawno na antenie TV Polsat ukazały się screeny i informację na temat: "Telewizji Interaktywnej Polsat". Serwis ten działa na kanale: Portal ITV ale nie na Sagemach... W menu głównym znajdziemy takie działy jak: ogłoszenia, nieruchomości, lotto, pogoda, turystyka, gry. W tym ostatnim działają już trzy gry (Wąż, Kulki, Samolot) z sześciu. Serwis jest przejrzysty, dobrze dopracowany graficznie i mimo testów wygląda bardzo obiecująco.

Trzeba mieć nadzieję, że testy wkrótce się skończą, Sagemy zyskają obsługę Open TV i że wreszcie ktoś wytłumaczy ludziom z Polsatu, że rozdają Sagemy...


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polsat Box


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle G Google TV

Homatics Dongle G to odtwarzacz multimedialny 4K o kompaktowej konstrukcji...

299 zł Więcej...