reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Startuje Wellbeing Network. Gdzie dostępny?

dodano: 2015-12-16 11:31 | aktualizacja: 2015-12-16 15:35
autor: Anita Kaźmierska/SatExpert | źródło: Wellbeing Network/tvpolsat.info

Wellbeing Network W poniedziałek, 21 grudnia 2015 roku wystartuje nowy kanał Wellbeing Network, skierowany do widzów dbających o swoje zdrowie. Jak informuje nadawca, Wellbeing Network prezentuje inspirujące historie ludzi, którzy przeszli niezwykłe transformacje, a także fascynujące dokumenty o zdrowiu. Start Wellbeing Network w Polsce zapowiadany był już wcześniej (więcej tutaj).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kanał dostarcza widzom niezbędnej wiedzy, jednocześnie zapewniając im rozrywkę i motywując do wprowadzania zmian w swoim życiu. W ramówce stacji znajdują się najnowsze dokumenty poruszające szeroko pojętą tematykę zdrowia, programy prezentujące historie ludzi, którzy podejmują wyzwania, by poprawić kondycję swojego organizmu oraz prowadzone przez światowej sławy ekspertów programy o tematyce medycznej.

Wellbeing Network ma dostarczać widzom inspiracji i motywacji do prowadzenia zdrowego, aktywnego i radosnego stylu życia. Pragnie rozwijać u swoich odbiorców zainteresowanie zdrowiem, kondycją swojego ciała, organizmu i umysłu oraz zachęcać do ciągłego samorozwoju. W zaproponowanej ofercie programowej nie zabraknie opinii i porad ekspertów z całego świata: dietetyków, trenerów, instruktorów oraz lekarzy i trenerów rozwoju osobistego.W ofercie kanału znajduje się m.in. program „Ostatni dzwonek” prowadzony przez Dwayne’a „Rock” Johnsona, wyprodukowany przez twórców cieszącego się ogromną popularnością na całym świecie programu „The Biggest Loser”. Każdy odcinek „Ostatniego dzwonka” to niesamowita podróż, jaką odbywa prowadzący wraz z osobami, które odważyły się podjąć wyzwanie i odmienić swoje życie. „Rock” pomaga im wydostać się z dysfunkcyjnych domów i życiowych problemów. Porządkuje chaos ich codziennych niepowodzeń i udowadnia, że dzięki ciężkiej pracy i dyscyplinie mogą osiągnąć wymarzony cel.

Dopełnieniem oferty telewizyjnej jest portal internetowy www.wellbeingnetwork.com. Oprócz nowinek i rzetelnych porad można tutaj znaleźć oferty zakupu suplementów diety czy kosmetyków.

Jak informuje nadawca, Wellbeing Network będzie dostępny w ofercie platform Cyfrowy Polsat i nc+ oraz w sieciach kablowych Vectra (więcej tutaj) i Toya (więcej tutaj).

Krzysztof Wroński, dyrektor generalny Wellbeing Network, powiedział:

Wellbeing Network powstało, aby upowszechniać wiedzę dotyczącą tego, jak zdrowo żyć i tym samym sprawiać, aby życie stawało się piękne i szczęśliwe. Pragniemy uświadomić ludziom, że kondycja organizmu pozostaje w ścisłym związku z codziennymi nawykami żywieniowymi, aktywnością fizyczną i ogólną higieną życia. Naszym celem jest stworzenie kompleksowej, światowej platformy poświęconej zdrowiu, na którą złożą się: kanał telewizyjny, powiązane aplikacje, strona internetowa oraz sklep online... A to wszystko swój początek będzie miało w Polsce!

Kacper Grzesiak, dyrektor Wellbeing Network Polska, powiedział:

Jestem bardzo szczęśliwy, że kolebką projektu Wellbeing Network będzie właśnie Polska. Polacy są coraz bardziej świadomi i otwarci na wiedzę dotyczącą zdrowia, troszczą się o jakość swojego życia, a Wellbeing Nework pozwoli im tę wiedzę pogłębiać i rozwijać.


Aktualizacja:

Kanał Wellbeing Network będzie nadawany w miejscu Test 1 na transponderze Cyfrowego Polsatu.

Parametry techniczne:
Eutelsat Hot Bird 13C (13,0°E)
tp. 112 (10,758 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S2/8PSK)

ID: Test 1
PID V: 309 (MPEG-4/SD)
PID A: 555
PID PCR: 309
SID: 17035
PID PMT: 32
Provider: Cyfrowy Polsat S.A.
Kodowanie: Nagra MA (N3 - Cyfrowy Polsat)


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

429 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat Digit ISIO STC UHD 4K Black

DIGIT ISIO STC UHD to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej...

1 550 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Opticum Nytro Box HEVC

Najnowszy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX Technology...

99 zł Więcej...
reklama