reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Polsat 1 - co zaoferuje i gdzie dostępny?

dodano: 2015-12-17 11:02 | aktualizacja: 2015-12-17 11:12
autor: SatExpert | źródło: Grupa Polsat

Polsat 1 Zgodnie z zapowiedziami, 18 grudnia 2015 roku wystartuje nowy kanał satelitarny Grupy Polsat – Polsat 1, adresowany do Polaków mieszkających za granicą. W Polsat 1 widzowie zobaczą atrakcyjne audycje wyselekcjonowane z bogatej biblioteki programowej Polsatu, TV4, Polsat Cafe oraz Polsat Play. Szefem kanału jest Agnieszka Sarnecka-Piekarska.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Oferta kanału została zaplanowana tak, aby widzowie mieszkający poza granicami Polski mogli obejrzeć najnowsze pozycje programowe tuż po premierze na antenie głównej Polsatu. Celem kanału jest dotarcie do jak najszerzej grupy Polaków w innych krajach, stąd jego uniwersalny charakter i audycje przeznaczone dla szerokiego grona widzów - czytamy w komunikacie nadawcy.

Popularne programy z biblioteki Polsatu, TV4, Polsat Cafe i Polsat Play

W ofercie znajdą się najnowsze polskie seriale Polsatu m.in. „Przyjaciółki”, „Na krawędzi”, „To nie koniec świata” oraz hitowe produkcje, które od lat przyciągają przed telewizory miliony widzów i na których wychowały się już całe pokolenia: „Świat według Kiepskich” czy „Pierwsza miłość”. Widzowie zagranicą będą mogli śledzić losy bohaterów historii, które zdarzają się zwykłym ludziom w „Trudnych sprawach”, „Dlaczego ja”, „Pielęgniarkach” czy „Słoikach”. Pokaże też „Nasz nowy dom”, który tylko w ostatnim sezonie oglądało w Polsce średnio ponad 2,7 mln widzów. Dla mężczyzn Polsat 1 przygotował m.in: „Malanowski i partnerzy”, „Policjantki i policjanci”, „Stołeczną drogówkę”, a kobiety zaprosi na lifestylową: „Aleję Sław”, „Granice kariery”, „Z Tyłu sceny” czy „Zawód Gwiazda”. W Polsat 1 znajdą się także programy hobbystyczne: podróżniczo-wędkarski „Taaaka ryba”, „Zjedz Alaskę”, historyczne „Skarby Trzeciej Rzeszy” i „Tajemnice XX wieku”, kulinarne „Ewa gotuje” i „Zdrowie na widelcu”.

Oferta świąteczna i sylwestrowa

W ofercie kanału nie mogło zabraknąć propozycji muzycznych i tak w Wigilię zaprosi widzów na dwa koncerty kolęd: „Jasnogórskie kolędowanie” oraz „ Wielkie kolędowanie z Polsatem”, a w Sylwestra – „Sylwestrową Moc Przebojów”.

Programy dedykowane dla widzów w Stanach Zjednoczonych

Ważnym elementem w ramówce kanału będą „Oblicza Ameryki” – poruszające problemy rodaków mieszkających za oceanem. Na antenie Polsat 1 planuje też nowość: „Ameryka marzeń” – serial paradokumentalny przedstawiający życie Polaków w Ameryce. Obok rozrywki, oferta programowa nowego kanału obejmie także serwisy informacyjne oraz Wydarzenia i Interwencję.

Polsat 1 - gdzie dostępny?

Polsat 1 będzie dostępny w Stanach Zjednoczonych (Dish Network) i Wielkiej Brytanii (PolskaPlus). W niedalekiej przyszłości także w Austrii, Belgii, Danii, Francji, Irlandii, Włoszech, Holandii, Norwegii, Portugalii, Hiszpanii, Szwajcarii, Szwecji,  Australii i Nowej Zelandii.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Adapter USB-C 8in1 hub wielofunkcyjny

Adapter 8in1 (przejściówka) USB-C do laptopa na HDMI, 2xUSB3.0, SD,...

199 zł Więcej...

Antena szerokopasmowa MLog 6-69 HV dla MUX8 w pionie

Telewizyjna antena szerokopasmowa o strukturze logarytmicznej periodycznie dipolowej MLog 6-69...

40 zł Więcej...

Nagrywarka HD Velocap U5

Urządzenie pozwalające na nagrywanie ze źródła HDMI lub AV materiału...

1 290 zł Więcej...
reklama