reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Przetrwać na wyspie z Bearem Gryllsem” w Discovery Channel

dodano: 2015-12-16 11:13 | aktualizacja: 2015-12-17 14:28
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Discovery Networks CEEMEA

Discovery Channel Bear Grylls to nie tylko ekspert szkoły przetrwania i wielokrotny rekordzista Guinnessa. To również bohater masowej wyobraźni i człowiek, w którego ślady chciałoby pójść dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie. W drugiej serii programu „Przetrwać na wyspie z Bearem Gryllsem” najsłynniejszy survivalowiec globu zabierze ze sobą kilkudziesięciu śmiałków w trwającą sześć tygodni ekstremalną wyprawę. Grylls podzieli ich na dwie grupy wedle płci i osadzi na bezludnych wyspach na Pacyfiku. Czy panie zdeklasują mężczyzn?Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Zdobycze cywilizacji sprawiły, że większość z nas – pozostawiona na kilka dni w głuchej dziczy – miałaby spore problemy z przeżyciem w niezwykle trudnych warunkach. Jednak wciąż można znaleźć wielu śmiałków, którzy są gotowi stawić czoła tak ekstremalnemu wyzwaniu. Dlatego w programie „Przetrwać na wyspie z Bearem Gryllsem” mistrz survivalu zabiera ze sobą aż 28 osób, mężczyzn i kobiet, których zadaniem będzie przeżycie sześciu tygodni na bezludnych wyspach na Pacyfiku. Następnie Grylls podzieli ich na dwie, 14-osobowe grupy wedle płci. Przed wyprawą w dzicz uczestnicy programu przeszli zaledwie dwa dni szkolenia survivalowego. Ze sobą nie będą mieli nic poza ubraniami i kilkoma podstawowymi narzędziami. Będą musieli nauczyć się pozyskiwać wodę pitną, upolować sobie obiad, rozróżniać rośliny jadalne od trujących czy znaleźć odpowiednie miejsce na schronienie. Aby jeszcze bardziej „uatrakcyjnić” wyzwanie, jakie stanęło przed uczestnikami programu, ich wyprawa na odludne wyspy rozpocznie się w samym środku sezonu na gwałtowne tropikalne burze…

Mimo, że sceneria otaczająca śmiałków z programu „Przetrwać na wyspie z Bearem Gryllsem” sprawia wrażenie raju na ziemi, to tamtejsze plaże i lasy są pełne śmiertelnych niebezpieczeństw. W jaki sposób uczestnikom wyprawy uda się przeżyć? Która płeć lepiej sobie poradzi? Rozsądzi to sam Bear Grylls!

Jaki będzie werdykt mistrza survivalu?

„Przetrwać na wyspie z Bearem Gryllsem”
Premiera: 4 stycznia, godz. 21:00 w Discovery Channel


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabelio: CAM CI+ 3 m gratis

Oryginalny, bezkartowy moduł (CAM) CI+ nowej szwajcarskiej platformy Kabelio z...

530 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...