reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Przetrwać na wyspie z Bearem Gryllsem” w Discovery Channel

dodano: 2015-12-16 11:13 | aktualizacja: 2015-12-17 14:28
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Discovery Networks CEEMEA

Discovery Channel Bear Grylls to nie tylko ekspert szkoły przetrwania i wielokrotny rekordzista Guinnessa. To również bohater masowej wyobraźni i człowiek, w którego ślady chciałoby pójść dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie. W drugiej serii programu „Przetrwać na wyspie z Bearem Gryllsem” najsłynniejszy survivalowiec globu zabierze ze sobą kilkudziesięciu śmiałków w trwającą sześć tygodni ekstremalną wyprawę. Grylls podzieli ich na dwie grupy wedle płci i osadzi na bezludnych wyspach na Pacyfiku. Czy panie zdeklasują mężczyzn?Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Zdobycze cywilizacji sprawiły, że większość z nas – pozostawiona na kilka dni w głuchej dziczy – miałaby spore problemy z przeżyciem w niezwykle trudnych warunkach. Jednak wciąż można znaleźć wielu śmiałków, którzy są gotowi stawić czoła tak ekstremalnemu wyzwaniu. Dlatego w programie „Przetrwać na wyspie z Bearem Gryllsem” mistrz survivalu zabiera ze sobą aż 28 osób, mężczyzn i kobiet, których zadaniem będzie przeżycie sześciu tygodni na bezludnych wyspach na Pacyfiku. Następnie Grylls podzieli ich na dwie, 14-osobowe grupy wedle płci. Przed wyprawą w dzicz uczestnicy programu przeszli zaledwie dwa dni szkolenia survivalowego. Ze sobą nie będą mieli nic poza ubraniami i kilkoma podstawowymi narzędziami. Będą musieli nauczyć się pozyskiwać wodę pitną, upolować sobie obiad, rozróżniać rośliny jadalne od trujących czy znaleźć odpowiednie miejsce na schronienie. Aby jeszcze bardziej „uatrakcyjnić” wyzwanie, jakie stanęło przed uczestnikami programu, ich wyprawa na odludne wyspy rozpocznie się w samym środku sezonu na gwałtowne tropikalne burze…

Mimo, że sceneria otaczająca śmiałków z programu „Przetrwać na wyspie z Bearem Gryllsem” sprawia wrażenie raju na ziemi, to tamtejsze plaże i lasy są pełne śmiertelnych niebezpieczeństw. W jaki sposób uczestnikom wyprawy uda się przeżyć? Która płeć lepiej sobie poradzi? Rozsądzi to sam Bear Grylls!

Jaki będzie werdykt mistrza survivalu?

„Przetrwać na wyspie z Bearem Gryllsem”
Premiera: 4 stycznia, godz. 21:00 w Discovery Channel


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

829 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

549 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

389 zł Więcej...