reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Cyfrowy Polsat: nowy dekoder EVOBOX PVR [akt.]

dodano: 2015-12-29 17:38 | aktualizacja: 2016-05-05 22:04
autor: Anita Kaźmierska | źródło: forum.satkurier.pl (misiek2000wp, swojadroga) / Cyfrowy Polsat FB

Cyfrowy Polsat W najnowszej ulotce Cyfrowego Polsatu pojawiła się zapowiedź nowego dekodera dla abonentów tej platformy satelitarnej. Jest nim EVOBOX PVR z dyskiem o pojemności 500 GB, możliwością nagrywania do trzech programów jednocześnie i wbudowanym modułem Wi-Fi.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nowy dekoder Cyfrowego Polsatu - EVOBOX PVR:
  • nowoczesne, intuicyjne menu
  • dysk 500 GB, który pozwala na nagrywanie wielu godzin ulubionych programów
  • możliwość nagrywania do 3 programów jednocześnie, zatrzymywania, cofania i odtwarzania
  • wbudowany moduł Wi-Fi, który umożliwia bezprzewodowe połączenie z Internetem
  • zaawansowane możliwości wyszukiwania programów
  • wygodny i czytelny przewodnik po programach
  • interfejs EVO
  • obsługa HBO GO

Nowy dekoder Cyfrowego Polsatu - EVOBOX PVR, źródło: profil Cyfrowego Polsatu na Facebooku, udostępnione przez ‎Adriana Małachowskiego‎


Aktualizacja:

Jak wynika z komunikatu przesłanego do Autoryzowanych Punktów Sprzedaży (APS) Cyfrowego Polsatu, EVOBOX PVR ma być najnowszym i najbardziej zaawansowanym technologicznie dekoderem, jaki powstał w fabryce Grupy Cyfrowego Polsatu w Mielcu. Będzie charakteryzować się zupełnie nowym designem i kolorystyką. Co ciekawe, oprogramowanie tego dekodera zostało stworzone we współpracy z firmą ADB, która znana jest między innymi ze współpracy technologicznej z platformą nc+.

Wbudowany moduł Wi-Fi umożliwi bezprzewodowe połączenie z Internetem w technologii 2,4 oraz 5 GHz. Dekoder zaoferuje system rekomendacji, pozwalający na szybki wybór najlepszych pozycji programowych. Do wyboru będą 2 rodzaje przewodnika po programach (EPG). Podobno jego zaletą będzie bardzo szybkie przełączanie kanałów. Użytkownik będzie miał możliwość korzystania z serwisów online, tj. HBO GO, Ipla. Opracowano również nowy pilot, który pozwoli na sprawne poruszanie się po kanałach i menu dekodera.

W komunikacie dla APS-ów wspomniano, że „aby móc korzystać w pełni ze wszystkich funkcji dekodera EVOBOX PVR, niezbędny będzie zestaw antenowy z konwerterem Unicable”. Dowiadujemy się także, że dekoder oraz zestaw antenowy z konwerterem Unicable trafi do sprzedaży między 11 a 15 stycznia 2016 roku. Z oferty będą mogli skorzystać zarówno nowi klienci, jak również dotychczasowi abonenci Cyfrowego Polsatu przy przedłużaniu umowy.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polsat Box


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...

SAT Kurier - 11-12/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2021

10 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

329 zł Więcej...