reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Cuda bez tajemnic” i „Krytyczna decyzja” w TV4

dodano: 2015-12-30 13:46 | aktualizacja: 2015-12-30 15:16
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat

TV4 TV 4 Czwórka  TV4 PL Logo 2009 W pierwszych dniach nowego roku na antenie Czwórki swoją premierę w telewizji naziemnej będą miały dwa seriale dokumentalne. Od 4 stycznia 2016 roku, w poniedziałki o godz. 21:00 i 21:30, widzowie będą mogli oglądać „Krytyczną decyzję”, a od 5 stycznia 2016 roku, we wtorki o godzinie 20:00, emitowane będą „Cuda bez tajemnic”.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Emocjonujący, dynamicznie zrealizowany serial  „Krytyczna decyzja” na przykładzie autentycznych zdarzeń analizuje ludzkie reakcje, które przesądzają o życiu lub śmierci w sytuacjach ekstremalnych: od awarii pedału gazu przy prędkości 200 km/h na pełnej rozpędzonych aut drodze, przez szarżę byka na tłum widzów corridy, po konfrontację z rozszalałym żywiołem. W każdym odcinku występują osoby, które ocaliły życie dzięki trafnym decyzjom, podjętym nierzadko w ułamku sekundy oraz eksperci, którzy omawiają poszczególne przypadki, wskazując m.in. najczęstsze błędy, jakie okazują się zgubne dla wielu ludzi w podobnych okolicznościach.

„Cuda bez tajemnic” i „Krytyczna decyzja” w TV4, foto: Saloon Media


Druga ze styczniowych premier dokumentalnych to serial poświęcony zjawiskom nadprzyrodzonym oraz wyjaśnieniom, jakie na ich temat oferuje współczesna nauka. „Cuda bez tajemnic” przedstawiają historie ludzi, których udziałem stało się niezwykłe doświadczenie, uzdrowienie czy ocalenie oraz przedstawicieli różnych dziedzin wiedzy, którzy wytłumaczenia tych wydarzeń poszukują za pomocą nauk empirycznych.

„Krytyczna decyzja” - emisja w poniedziałki (od 4 stycznia 2016 roku) o 21:00 (po dwa odcinki), „Cuda bez tajemnic” - emisja we wtorki (od 5 stycznia 2016 roku) o 20:00 w TV4 (TV4 HD).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

129 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...