reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Wkręceni 2” - polskie kino premierowo w CANAL+

dodano: 2016-01-01 17:13 | aktualizacja: 2016-01-01 20:44
autor: Łukasz Knapik | źródło: ITI Neovision/satkurier.pl

20 lat CANAL+ Na początek 2016 roku CANAL+ zaprasza widzów na premierową emisję polskiej komedii. W piątek, 1 stycznia br. o 21:00 (o 22:00 w CANAL+ 1) stacja pokaże film „Wkręceni 2”, którego reżyserem i autorem scenariusza jest Piotr Wereśniak. W obsadzie znaleźli się m.in.: Barbara Kurdej-Szatan, Anna Mucha, Małgorzata Socha, Marta Żmuda Trzebiatowska, Magdalena Lamparska, Natalia Siwiec, Sylwia Nowak, Marcela Leszczak, Hanna Konarowska, Justyna Sieniawska, Olga Kalicka, Klaudia Halejcio, Anna Karczmarczyk, Katarzyna Cichopek, Krzysztof Ibisz, Bartosz Opania, Paweł Domagała, Filip Bobek, Leszek Lichota, Robert Górski, Michał Piróg i Jan Bielski. Producentem filmu jest MTL Maxfilm.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Wkręceni 2” to kontynuacja „Wkręconych” - przebojowej komedii Piotra Wereśniaka, którą w kinach zobaczyło ponad 841 tysięcy widzów, a kolejne 250 tysięcy podczas premierowej emisji w CANAL+ w Nowy Rok 2015 (więcej tutaj).

Marta Żmuda Trzebiatowska, Barbara Kurdej-Szatan, Małgorzata Socha i Paweł Domagała na okładce wydawnictwa z filmem „Wkręceni 2” na płycie DVD, foto: MTL Maxfilm


Mija kilka lat od wydarzeń przedstawionych w pierwszej części filmu. Trójka przyjaciół rozstała się i rozjechała po świecie. W rodzinnej miejscowości pozostał tylko Tomek „Szyja” Zarówny (Paweł Domagała). Chłopak prowadzi spokojne życie u boku despotycznej żony Jadźki (Barbara Kurdej-Szatan), której we wszystkim się słucha. Pewnego dnia „Szyja” poznaje agentkę gwiazd, piękną i seksowną Klementynę (Małgorzata Socha). Dziewczyna dostrzega, że „Szyja” jest łudząco podobny do znanego aktora. Namawia go na wspólny wypad na kilka dni do stolicy, gdzie miałby odciążyć z obowiązków zmęczonego ciągłym bywaniem na salonach gwiazdora. W Warszawie Tomek poznaje smak sławy. Szybko zmienia się w prawdziwego celebrytę, bryluje na bankietach i chętnie pozuje na „ściankach”. Wkrótce na ratunek przyjacielowi rusza Fikoł (Bartosz Opania). Nowe zajęcie nie podoba się zazdrosnej żonie Tomka, która postanawia za wszelką cenę sprowadzić go do domu. „Wkręconych 2” obejrzało w kinach 769 tys. widzów (dane za ITI Neovision).

„Wkręceni 2” - emisja w piątek, 1 stycznia 2016 roku o 21:00 w CANAL+ (CANAL+ HD) i o 22:00 w CANAL+ 1 (CANAL+ 1 HD).

Przypomnijmy, iż polskie filmy w telewizji znajdziecie w naszym codziennym wykazie: „Przewodnik po polskich filmach w PL TV”, w dziale „Propozycje” i na głównej stronie satkurier.pl, w „Informacjach dnia”.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Przepust dachowy średnicy 90mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 90mm

279 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 LITE HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

99 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

329 zł Więcej...