reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Koniec promocji w ramach Smart HD+ [akt.]

dodano: 2016-01-04 15:31 | aktualizacja: 2016-01-05 14:41
autor: SatExpert | źródło: Inf. własna

Smart HD+ Bez większego rozgłosu, 4 stycznia 2016 roku zakończona została promocja „Dodatkowe kanały HD za ZERO” dla użytkowników oferty prepaid Smart HD+. Trwała ona od listopada 2014 roku (więcej tutaj) i pierwotnie miała się ona zakończyć 31 marca 2015 roku, ale operator zdecydował się ją przedłużyć do 31 grudnia 2015 roku (więcej tutaj).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Promocja umożliwia użytkownikom posiadającym sprzęt zakupiony w ramach oferty Smart HD+ odbiór dodatkowych kanałów niestanowiących części pakietów podstawowych (na doładowanie) wyżej wymienionych ofert, tj. kanałów promocyjnych: Eurosport 1 HD, Eurosport 2 HD, TVP Sport HD, AXN HD, Travel Channel HD, Romance TV HD, Discovery Channel HD, Planete+ HD, Ale kino+ HD, Domo+ HD, Kuchnia+ HD, TeleTOON+ HD bez dodatkowych opłat przez okres promocyjny.

Co ciekawe, 6 kanałów z promocji, czyli AXN HD, Planete+ HD, Ale kino+ HD, Domo+ HD, Kuchnia+ HD i TeleTOON+ HD, nadal są dostępne w najniższym pakiecie „na doładowanie”, ale prawdopodobnie już wkrótce i one „zgasną”.

Aktualizacja
TVP Sport HD i Romance TV HD ponownie są dostępne.

Aktualnie zmiana nie dotyczy ofert Telewizji na Kartę HD i N na kartę, choć promocja dla tych ofert także miała się kończyć 31 grudnia 2015 r. (więcej tutaj).

Aktualizacja
TVP Sport HD i Romance TV HD są już niedostępne.

Aktualizacja
Jak dowiedziała się redakcja satkurier.pl od jednego z przedstawicieli ITI Neovision, promocja „Dodatkowe kanały HD za ZERO” się skończyła i operator powrócił do standardowej oferty.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Prepaid CANAL+


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

389 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2023

12 zł Więcej...