reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Koniec promocji w ramach Smart HD+ [akt.]

dodano: 2016-01-04 15:31 | aktualizacja: 2016-01-05 14:41
autor: SatExpert | źródło: Inf. własna

Smart HD+ Bez większego rozgłosu, 4 stycznia 2016 roku zakończona została promocja „Dodatkowe kanały HD za ZERO” dla użytkowników oferty prepaid Smart HD+. Trwała ona od listopada 2014 roku (więcej tutaj) i pierwotnie miała się ona zakończyć 31 marca 2015 roku, ale operator zdecydował się ją przedłużyć do 31 grudnia 2015 roku (więcej tutaj).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Promocja umożliwia użytkownikom posiadającym sprzęt zakupiony w ramach oferty Smart HD+ odbiór dodatkowych kanałów niestanowiących części pakietów podstawowych (na doładowanie) wyżej wymienionych ofert, tj. kanałów promocyjnych: Eurosport 1 HD, Eurosport 2 HD, TVP Sport HD, AXN HD, Travel Channel HD, Romance TV HD, Discovery Channel HD, Planete+ HD, Ale kino+ HD, Domo+ HD, Kuchnia+ HD, TeleTOON+ HD bez dodatkowych opłat przez okres promocyjny.

Co ciekawe, 6 kanałów z promocji, czyli AXN HD, Planete+ HD, Ale kino+ HD, Domo+ HD, Kuchnia+ HD i TeleTOON+ HD, nadal są dostępne w najniższym pakiecie „na doładowanie”, ale prawdopodobnie już wkrótce i one „zgasną”.

Aktualizacja
TVP Sport HD i Romance TV HD ponownie są dostępne.

Aktualnie zmiana nie dotyczy ofert Telewizji na Kartę HD i N na kartę, choć promocja dla tych ofert także miała się kończyć 31 grudnia 2015 r. (więcej tutaj).

Aktualizacja
TVP Sport HD i Romance TV HD są już niedostępne.

Aktualizacja
Jak dowiedziała się redakcja satkurier.pl od jednego z przedstawicieli ITI Neovision, promocja „Dodatkowe kanały HD za ZERO” się skończyła i operator powrócił do standardowej oferty.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Prepaid CANAL+


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena sat kempingowa 60 cm ze statywem

stalowa antena 60 cm przenośna ze statywem

199 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 48mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 48mm

79 zł Więcej...
reklama