reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Start RTL International 18 stycznia [wideo]

dodano: 2016-01-05 11:25 | aktualizacja: 2016-01-05 12:31
autor: Janusz Sulisz | źródło: RTL/satkurier.pl

RTL International W poniedziałek, 18 stycznia 2016 roku niemiecka grupa medialna RTL Deutschland uruchomi nowy kanał RTL International. Zaoferuje on Niemcom mieszkającym zagranicą szeroki wybór programów RTL w jakości HD. Stacja będzie skierowana również do niemieckich turystów, a także do osób, które uczą się języka niemieckiego.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
RTL International będzie oferowany jako płatny kanał HD w ramach platform satelitarnych, sieci kablowych, IPTV czy OTT. W przyszłości kanał zostanie uruchomiony także na urządzenia mobilne. Od 18 stycznia RTL International będzie dostępny między innymi w Kanadzie (Bell), Afryce Południowej (Deukom, Satelio), Australii (FlipTV), Izraelu (Hot, Yes) i Gruzji (Caucasus). W późniejszym czasie stacja pojawi się również w Stanach Zjednoczonych (Charter Communications - od lutego) i Brazylii. Nadawca planuje uruchomić przekaz online i decydowaną aplikację na urządzenia mobilne w marcu 2016 roku.

RTL International pokaże popularne programy z portfolio RTL, na przykład „RTL Aktuell”, „RTL Nachtjournal”, „Punkt 12”, „Exclusiv – Das Starmagazin” czy „Explosiv – Das Magazin”. Nie zabraknie programów poświęconych konkretnym regionom Niemiec, znanych z RTL Nord, RTL West i RTL Hessen, czy treści rozrywkowych, w tym seriali „Kobra – oddział specjalny” czy „Doctor‘s Diary”.

Pierwsze informacje na temat planów uruchomienia RTL International pojawiły się w mediach w czerwcu 2015 roku (więcej tutaj).

Konkurencyjny nadawca ProSiebenSat.1 oferuje już kanał dla Niemców mieszkających poza granicami kraju - ProSiebenSat.1 Welt.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba DAA 110A ceglasta

Fuba DAA 110A to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

649 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD Velocap U3

Nagrywarka (grabber) i streamer sygnału HDMI w wysokiej jakości, bezpośrednio...

850 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - Netflix

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

449 zł Więcej...
reklama