reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowe logo BBC Three, przenosiny do Internetu [wideo]

dodano: 2016-01-05 11:30 | aktualizacja: 2016-01-05 15:35
autor: Janusz Sulisz | źródło: BBC

BBC Three BBC3 4 stycznia 2016 roku zaprezentowano nowe logo brytyjskiego kanału BBC Three. 16 lutego stacja ma przenieść się do Internetu, co było zapowiadane już wcześniej, jednak bez podania konkretnej daty. Nowe logo składa się z dwóch białych pasków i znaku wykrzyknika, na różowym tle.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Logo zostało skrytykowane na Twitterze z tego względu, że może kojarzyć się z „BBC2I” w zapisie cyframi rzymskimi. Dyrektor marketingu BBC Three, Nikki Carr, przyznała rację krytykom, ale dodała, że się tym nie martwi. - Niektórzy ludzie są oporni na zmiany, a my chcieliśmy być odważni, i stworzyć coś, co będzie nowoczesne i aktualne przez wiele lat - powiedziała.

Trzy paski symbolizują trzy zasady, które leżą u podstaw działań BBC Three. - Pierwszy to „sprawia, że się zastanawiam”... Drugi to „sprawia, że się uśmiecham”... Trzeci, wykrzyknik, oznacza „daje mi głos”, co jest tym, co robimy dla młodych ludzi - dodała Carr i powiedziała, że BBC czyni młodych ludzi częścią procesu podejmowania decyzji w kanale i uwzględnia ich jako twórców treści.

W ciągu najbliższych kilku tygodni stacja BBC Three rozpocznie współpracę z 50 młodymi, kreatywnymi ludźmi. Nowo wyprodukowane treści będą obejmować krótkie filmy, blogi i animacje, fotorelacje i będą dostarczane codziennie poprzez produkty, które wkrótce zostaną uruchomione. Ponadto programy z anteny BBC Three będzie można oglądać w BBC One i BBC Two - prawdopodobnie będą to około dwie godziny tygodniowo.

Kanał telewizyjny BBC Three zostanie wyłączony w ciągu najbliższych tygodni.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

Najnowszy moduł CAM CI+ 4K ECP z ofertą „nc+ telewizja...

199 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

279 zł Więcej...
reklama