reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kanał Polo TV w nowej oprawie

dodano: 2016-01-11 17:35 | aktualizacja: 2016-01-11 17:42
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Polo TV

Polo TV Kanał muzyczny Polo TV wprowadził nową oprawę – nowoczesną, przestrzenną i lekką. Zmieniły się formy graficzne oraz muzyka Station ID, skrzydełek reklamowych i autopromocyjnych oraz bumperów antenowych. Stylistyka oprawy podkreśla rozrywkowy charakter stacji i jest pełna humoru. Nowością jest pojawienie się w elementach identyfikacji prezenterów najważniejszych pasm i programów Polo TV. Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Zmiany w oprawie Polo TV rozpoczęły się 9 stycznia i są wprowadzane stopniowo. Na antenie można zobaczyć już nowe Station ID, w którym logo Polo TV prezentowane jest w 3D. W tzw. skrzydełkach reklamowych i autopromocyjnych pojawiają się obecnie prowadzący codzienny magazyn „Disco Studio” – Edyta Folwarska, Maciej Smoliński i Jacek Mędrala. W dalszej kolejności zmienią się belki, a w skrzydełkach reklamowych i autopromocyjnych zobaczyć będzie można prowadzących kolejne programy Polo TV.

Edyta Folwarska w materiale otwierającym blok reklamowy w Polo TV


Nowa oprawa jest autorskim projektem Filipa Jagiełło (szef działu grafiki i montażu Polo TV) i Stanisława Drozdowskeigo (dyrektor programowy Polo TV). 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 GoSAT GS250T2 H.265 HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GoSAT dla Naziemnej Telewizji...

109 zł Więcej...

Mini PC Android Openbox AND-95

OPENBOX AND-95 to urządzenie - player 4K, który działa na...

189 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

829 zł Więcej...