reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kanał Polo TV w nowej oprawie

dodano: 2016-01-11 17:35 | aktualizacja: 2016-01-11 17:42
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Polo TV

Polo TV Kanał muzyczny Polo TV wprowadził nową oprawę – nowoczesną, przestrzenną i lekką. Zmieniły się formy graficzne oraz muzyka Station ID, skrzydełek reklamowych i autopromocyjnych oraz bumperów antenowych. Stylistyka oprawy podkreśla rozrywkowy charakter stacji i jest pełna humoru. Nowością jest pojawienie się w elementach identyfikacji prezenterów najważniejszych pasm i programów Polo TV. Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Zmiany w oprawie Polo TV rozpoczęły się 9 stycznia i są wprowadzane stopniowo. Na antenie można zobaczyć już nowe Station ID, w którym logo Polo TV prezentowane jest w 3D. W tzw. skrzydełkach reklamowych i autopromocyjnych pojawiają się obecnie prowadzący codzienny magazyn „Disco Studio” – Edyta Folwarska, Maciej Smoliński i Jacek Mędrala. W dalszej kolejności zmienią się belki, a w skrzydełkach reklamowych i autopromocyjnych zobaczyć będzie można prowadzących kolejne programy Polo TV.

Edyta Folwarska w materiale otwierającym blok reklamowy w Polo TV


Nowa oprawa jest autorskim projektem Filipa Jagiełło (szef działu grafiki i montażu Polo TV) i Stanisława Drozdowskeigo (dyrektor programowy Polo TV). 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 ceglasta

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...

Odbiornik GiGaBlue UHD X3 4K

Najnowszy odbiornik marki GigaBlue - tani odbiornik 4K z głowicami...

750 zł Więcej...
reklama