reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kanał Polo TV w nowej oprawie

dodano: 2016-01-11 17:35 | aktualizacja: 2016-01-11 17:42
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Polo TV

Polo TV Kanał muzyczny Polo TV wprowadził nową oprawę – nowoczesną, przestrzenną i lekką. Zmieniły się formy graficzne oraz muzyka Station ID, skrzydełek reklamowych i autopromocyjnych oraz bumperów antenowych. Stylistyka oprawy podkreśla rozrywkowy charakter stacji i jest pełna humoru. Nowością jest pojawienie się w elementach identyfikacji prezenterów najważniejszych pasm i programów Polo TV. Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Zmiany w oprawie Polo TV rozpoczęły się 9 stycznia i są wprowadzane stopniowo. Na antenie można zobaczyć już nowe Station ID, w którym logo Polo TV prezentowane jest w 3D. W tzw. skrzydełkach reklamowych i autopromocyjnych pojawiają się obecnie prowadzący codzienny magazyn „Disco Studio” – Edyta Folwarska, Maciej Smoliński i Jacek Mędrala. W dalszej kolejności zmienią się belki, a w skrzydełkach reklamowych i autopromocyjnych zobaczyć będzie można prowadzących kolejne programy Polo TV.

Edyta Folwarska w materiale otwierającym blok reklamowy w Polo TV


Nowa oprawa jest autorskim projektem Filipa Jagiełło (szef działu grafiki i montażu Polo TV) i Stanisława Drozdowskeigo (dyrektor programowy Polo TV). 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

239 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 179 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K SCP990UHD 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI w wersji 2.0 do transmisji...

120 zł Więcej...
reklama