reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Jambox z Wellbeing Network, bez Superstacji i 13 Ulicy

dodano: 2016-01-15 14:17 | aktualizacja: 2016-01-18 16:51
autor: Łukasz Knapik | źródło: SGT/satkurier.pl

Jambox Oferta sieci Jambox, której operatorem jest SGT, poszerzyła się kanał Wellbeing Network, który na rynku zadebiutował 21 grudnia 2015 roku (więcej tutaj). Stacja jest dostępna we wszystkich pakietach. To kolejna nowość w sieci Jambox w ostatnim czasie (więcej tutaj). Jednocześnie firma SGT zapowiedziała wycofanie z oferty kanałów 13 Ulica i Superstacja. Pierwszy zniknie z pakietów sieci 31 stycznia br., a drugi 29 lutego br. Serwis satkurier.pl poprosił operatora o komentarz do tej decyzji.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Co jest powodem wycofania kanałów Superstacja i 13 Ulica z oferty sieci Jambox?
 

- Wszelkie zmiany, które zostały wprowadzone w ostatnim okresie wynikają z naszej polityki programmingowej. Staramy się zachować rozsądne proporcje pomiędzy liczbą kanałów w poszczególnych grupach tematycznych, a ceną końcową dla abonenta. Dokładamy wszelkich starań, by stale podnosić atrakcyjność naszej oferty, dlatego też w ostatnich miesiącach rozszerzyliśmy pakiet Wielotematyczny HD o kanały Animal Planet HD, Discovery Channel HD, TLC HD, National Geographic Channel HD, Fox HD, Fox Comedy HD, Ale Kino+ HD i Nat Geo Wild HD oraz o kanały Polsat Viasat Explore, Polsat Viasat History, Polsat Viasat Nature i nSport+ HD. Pakiet Wielotematyczny Super HD z kolei uzupełniliśmy o TVP HD, BBC HD, Mezzo Live HD, MTV Live HD, i Nat Geo Wild HD i całkiem nowe kanały w ofercie Jambox: Nat Geo People HD, Nickelodeon HD i Motowizja HD, jak również o Polsat Viasat Explore, Polsat Viasat History, Polsat Viasat Nature, Viasat History HD/Viasat Nature HD, Music Box UA HD. Wszystkie pakiety wzbogaciliśmy ponadto o kanały: Nuta.tv, iPol TV, Deutsche Welle (ENG), jak również TV4 HD, Polsat 2 HD, Top Kids SD/HD, RT HD, RT Documentary HD. Sukcesywnie rozszerzamy też ofertę programową w nowych usługach, jak np. Multiscreen TV i kioskach VOD (Jambox Online - TV mobilna) - poinformowała serwis satkurier.pl Katarzyna Armatys-Wisniewska, koordynator do spraw komunikacji SGT.


W ofercie sieci Jambox pojawił się kanał Wellbeing Network, foto: 201 Television Limited


Jakie jeszcze kanały będą wycofane z oferty sieci Jambox i dlaczego?
 

- Aktualnie nie planujemy innych wyłączeń, jednakże nie jesteśmy w stanie przewidzieć wszystkich zmian, jakie czekają nas w tym roku. Rynek TVK jest bardzo elastyczny, każdego roku pojawiają się nowe, ciekawe kanały, dla których warto znaleźć miejsce w ofercie - poinformowała serwis satkurier.pl Katarzyna Armatys-Wisniewska.

 
Czy w najbliższym czasie w ofercie sieci Jambox będą jeszcze jakieś inne nowe kanały?
 

- Na tą chwilę nie mamy planów w kwestii konkretnych kanałów. Staramy się jednak na bieżąco reagować na zmiany na rynku i tam, gdzie jest to możliwe jak najszybciej rozbudowywać ofertę, czego dowodem są właśnie ostatnie zmiany. Te najświeższe to wprowadzenie nie tylko Wellbeing Network, ale również kanałów Music Box UA HD, 13.tv HD i 13.tv 3D - poinformowała serwis satkurier.pl Katarzyna Armatys-Wisniewska.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii IPTV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Gimbal ręczny FeiyuTech AK2000

FeiyuTech AK2000 to następca gimbala a1000. Maksymalny udźwig stabilizatora -...

1 790 zł Więcej...

Inteligentny kabel iHDMI 1,8m

Inteligentny kabel połączeniowy HDMI-HDMI długości 1,8m - działa dobrze z...

199 zł Więcej...

Pilot uniwersalny Vu+ Bluetooth BT100 RCU (Ultimo 4K) / IR

Pilot uniwersalny dla tunerów 4K Vu+ Bluetooth (Ultimo 4K) /...

189 zł Więcej...
reklama