reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Seriale, koncerty i publicystyka w lutym w TVS

dodano: 2016-01-20 20:29 | aktualizacja: 2016-01-24 21:15
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVS/satkurier.pl

TVS TV Silesia Telewizja Silesia W Nowy Rok telewizja TVS (TVS HD, TVS HD +1) wkracza z odświeżoną ramówką. Jak zapewnia nadawca, nowa oferta programowa to wszechstronne spektrum propozycji dla widzów - począwszy od programów rozrywkowych („Szlagierowa biesiada”, „Księgowa w kuchni”, „Śląska karuzela”, „Night of the proms”), przez seriale („Dr Quinn”, „Dynastia”) i filmy dokumentalno-przyrodnicze („Tajemnice świata”) po publicystykę, która w lutym br. powraca na antenę TVS (więcej tutaj). Nie zabraknie audycji związanych z Górnym Śląskiem, jednak stacja stawia teraz na szeroki wachlarz tematyczny programów.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Luty 2016 roku w TVS (TVS HD) i TVS HD +1:

„Tajemnice świata”
emisja: od poniedziałku po piątku o 14:10 i od wtorku do czwartku o 20:00 (w TVS HD +1 godzinę później)

To cykl filmów popularnonaukowych, które zabiorą widzów w interesująca wędrówkę, w czasie i przestrzeni. Od tajemnic starożytnego Egiptu przez historię naszego układu planetarnego po mechanizmy powodujące największe trzęsienia ziemi (więcej tutaj).

„Night of the proms”
emisja: w poniedziałki o 20:00 (w TVS HD +1 godzinę później)

Wyjątkowy koncert łączący walory muzyki klasycznej z muzyką pop. Popularne utwory, wykonywane przez znanych na całym świecie wykonawców. Wszystko przy akompaniamencie orkiestry symfonicznej, w ciekawej oprawie efektów świetlnych. To muzyczna uczta i doskonała okazja do posłuchania hitów artystów popularnych na całym świecie - Zucchero, Lisy Stansfield, Anstacii czy Seala (więcej tutaj).

„Dr Quinn”
emisja: od poniedziałku do piątku (od 1 lutego 2016 roku) o 11:20; powtórki od wtorku do czwartku o 20:00 oraz w soboty i niedziele o 6:45 (w TVS HD +1 godzinę później)

Przygody młodej lekarki Michaeli Quinn, która przeprowadza się do Colorado Springs na Dzikim Zachodzie, aby otworzyć tam własną praktykę. W swojej misji niesienia pomocy napotyka na różne przeciwności losu. Czy odwagą, dobrocią i profesjonalizmem przekona do siebie mieszkańców (więcej tutaj)?

Magdalena Kajrowicz i Sławomir Zapała w programie „Śląska karuzela”, foto: TVS


„Dynastia”
emisja: od poniedziałku do piątku (od 1 lutego 2016 roku) o 16:30; powtórki od poniedziałku do czwartku o 20:55 oraz w soboty i niedziele o 7:40 (w TVS HD +1 godzinę później)

Hit serialowy z lat 80. ubiegłego wieku. Pierwsza soap opera produkcji amerykańskiej, której emisja w Polsce okazała się ogromnym sukcesem.  Serial przedstawia zawikłane dzieje rodziny Carringtonów. Blake zakochuje się w Krystle i, mimo wielu problemów, zostają małżeństwem. Jego była żona Alexis i dwójka dzieci z pierwszego małżeństwa, robią wszystko, aby skłócić zakochanych. Czy w świecie wielkich pieniędzy, próżności i zepsucia, znajdzie się miejsce na prawdziwe uczucie i ludzką wrażliwość (więcej tutaj)?

„Śląska karuzela”
emisja: w niedziele o 13:55; powtórki w soboty o 15:25 (w TVS HD +1 godzinę później)

Program muzyczny prezentujący premierowe teledyski oraz klipy, wybrane przez „śląską karuzelę”. Profil muzyczny programu jest rozrywkowy, prezentujący nie tylko na muzykę śląską. W programie przewidziane są występy artystów polskich oraz zagranicznych. Program poprowadzą: Sławomir Zapała i Magda Kajrowicz - dwójka aktorów, która nadaje programowi dynamiczną i zaskakującą formułę (więcej tutaj).

„Księgowa w kuchni”
emisja: w niedziele o 17:10 (w TVS HD +1 godzinę później)

Czy tylko profesjonalni kucharze potrafią gotować potrawy, które zaspokoją podniebienia nawet najbardziej wymagających smakoszy? Nic bardziej mylnego, co na antenie TVS w każdą sobotę i niedzielę udowadnia „Księgowa w kuchni”, czyli Maria Ożga. Za cel postawiła sobie ukazanie ewolucji nie tylko śląskiej sztuki kulinarnej, ale także najbardziej znanych polskich dań, które prezentuje w nowej, lekkostrawnej i pomysłowej odsłonie. Na antenę powraca kolejny sezon niezwykle lubianego wśród widzów, programu (więcej tutaj).

„Szlagierowa biesiada”
emisja: w niedziele o 20:00 (w TVS HD +1 godzinę później)

Jak zapewnia nadawca, muzyczna strona TVS niewątpliwie zyskała kolejne, interesujące oblicze dzięki tej wyjątkowej propozycji dla miłośników rodzinnej rozrywki. Program prowadzony przez Sebastiana Mierzwę to co tydzień występy na żywo dwóch zespołów, wywiady z zaproszonymi gośćmi i konkursy dla widzów (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

549 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

25 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Signal T2-Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Signal dla Naziemnej Telewizji...

149 zł Więcej...