reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Eska TV i Radio Eska 9. raz odwołują zimę

dodano: 2016-01-31 18:42 | aktualizacja: 2016-01-31 20:25
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa ZPR Media

Eska TV Radio Eska Odwołują zimę Ruszyła IX edycja kultowej akcji „Eska odwołuje zimę”, która w Radiu Eska i kanale Eska TV potrwa od 25 stycznia br. do 6 marca br. (więcej tutaj) Zwycięzcy zabawy w towarzystwie prezenterów Eski, takich jak Aleksandra Kot, Jan Pirowski i Krzysztof Jankowski „Jankes”, spędzą niezapomniany tydzień w ekskluzywnym hotelu na gorącej Fuerteventurze - drugiej co do wielkości wyspie Archipelagu Kanaryjskiego.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Zwycięzcom podczas wyjazdu towarzyszyć będą ekipy Radia Eska i Eski TV, a także „eskowi” prezenterzy: Krzysztof Jankowski, Jan Pirowski i Ola Kot. Jak informuje nadawca, wszyscy uczestnicy „Eska odwołuje zimę” zamieszkają w ekskluzywnym hotelu z widokiem na lazurowy Atlantyk. Oprócz odpoczynku w słońcu czeka na nich wiele atrakcji. Wezmą także udział w codziennych animacjach zorganizowanych przez ekipy Radia Eska i Eski TV.

Relacje i wejścia na żywo z pobytu na Fuerteventurze będą nadawane w Radiu Eska i Esce TV, ponadto będzie można je śledzić na stronach internetowych tych stacji, jak również na fanpage’ach Radia Eska i Eski TV na portalu społecznościowym Facebook.  

- „Eska odwołuje zimę” to jedna z naszych flagowych akcji. Od lat wzbudza bardzo pozytywne emocje wśród naszych słuchaczy. W końcu kto nie chciałby wyrwać się z mroźnej, ponurej rzeczywistości i spędzić tydzień w rajskich okolicznościach przyrody, a dodatkowo w towarzystwie swoich ulubionych prezenterów. To akcja absolutnie wyjątkowa. Radio Eska nie rozdaje wycieczek - my jedziemy ze swoimi odbiorcami i bawimy się z nimi 24 godziny na dobę przez cały tydzień

- mówi Iga Mackiewicz, dyrektor programowy Radia Eska.


Akcja „Eska odwołuje zimę” wsparta zostanie kampanią promocyjną w Internecie, outdoorze, telewizji, kinie i prasie. Za zaplanowanie mediów odpowiada dom mediowy Starcom. Kreację przygotował Dział Promocji Radia Eska.

Krzysztof Jankowski „Jankes” i Aleksandra Kot, prezenterzy kanału Eska TV, foto: Grupa ZPR Media

Aleksandra Kot, prezenterka kanału Eska TV, foto: Grupa ZPR Media

Jan Pirowski, Aleksandra Kot i Krzysztof Jankowski „Jankes”, prezenterzy kanału Eska TV, foto: Grupa ZPR Media


Jak informuje nadawca, aby wziąć udział w zabawie radiowej, należy słuchać Radia Eska od poniedziałku do piątku i wysłać SMS pod numer 7211 o treści „Eska” (koszt 2,46 zł). Didżeje będą łączyli się na antenie z wylosowanymi słuchaczami. Spośród pięciu „wirtualnych” walizek uczestnicy zabawy będą musieli wybrać tę, która, ich zdaniem, skrywa nagrodę główną - podwójny wyjazd na Fuerteventurę. Codziennie wygrywa jeden uczestnik, który w podróż życia zabierze również osobę towarzyszącą. Więcej informacji znajduje się na specjalnie dedykowanej stronie internetowej (przejdź na stronę).

Z kolei widzowie Eski TV, którzy chcą wygrać wycieczkę na Wyspy Kanaryjskie, w terminie od 8 do 14 lutego br. powinni nadsyłać zgłoszenia poprzez stronę internetową stacji. Formularz zgłoszeniowy musi zawierać: ciekawe zdjęcie obrazujące, jak uczestnik zabawy „odwołują zimę” z Eską TV, oraz uzasadnienie, dlaczego to właśnie jego Eska TV powinna zabrać ze sobą na tygodniowe wakacje. Wyniki będą ogłaszane od 15 do 18 lutego br. na antenie stacji w „Najlepszym programie” między 16:00 a 18:00 (więcej tutaj). Codziennie wygrywa jedna osoba, która będzie mogła zaprosić na wyjazd osobę towarzyszącą.

„Najlepszy program” - emisja od poniedziałku do piątku o 16:00 w kanale Eska TV (Eska TV HD).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

509 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 749 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

699 zł Więcej...