reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-08-14 - 2022-08-15

Wyróżnienie dla nc+ na Polish Golf Awards 2015

dodano: 2016-02-01 18:05 | aktualizacja: 2016-02-01 18:11
autor: Jacek Grzeszczak | źródło: nc+

nc+ Już po raz dziewiąty przyznane zostały doroczne nagrody Polish Golf Awards. Wśród laureatów znalazła się platforma nc+, która otrzymała wyróżnienie za zaangażowanie w promocję golfa w Polsce.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
To już drugi rok z rzędu, kiedy środowisko ekspertów i pasjonatów golfa docenia wkład nc+ w propagowanie tej dyscypliny sportu w naszym kraju. Przed rokiem wyróżnienie trafiło również do komentującego golf w CANAL+ SPORT Jacka Persona.

Platforma od 2014 roku prezentuje w swoich kanałach zawody golfowe. Tylko na jej antenach można w tak szerokim zakresie oglądać relacje z tej dyscypliny sportu. Widzowie nc+ rocznie mogą śledzić ponad 40 turniejów z całego świata. Na transmisje składa się cykl European Tour oraz dwa z czterech najważniejszych turniejów wielkoszlemowych – USA PGA Championship i US Open. Zawody komentują Jacek Person, zawodnik, trener i propagator golfa w Polsce oraz Andrzej Person, pasjonat golfa, dziennikarz, wieloletni senator RP, były rzecznik prasowy Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

Nagrody PGA - Polish Golf Awards są przyznawane corocznie od 2007 roku. Plebiscyt, którego organizatorem jest agencja marketingu sportowego ABK Sport, jest podsumowaniem sezonu i zarazem jednym z najważniejszych wydarzeń golfowych w Polsce. Od 2015 roku Polish Golf Awards istnieje jako niezależny program, mający na celu nagrodzenie osób, instytucji, pól i ośrodków, które wyróżniają się na polskiej scenie golfowej. Nagrodzeni zostają, m.in. zawodnicy, którzy wyróżnili się w turniejach, firmy zaangażowane w promocję tej dyscypliny sportu oraz najbardziej atrakcyjne pola golfowe w naszym kraju. Krótka lista nominowanych wyłaniana jest spośród wszystkich zgłoszeń w głosowaniu internautów. Następnie Jury, złożone ze znawców golfa reprezentujących wszystkie środowiska (trenerzy, właściciele pól, gracze, przedstawiciele klubów), wyłania zwycięzców.

W tym roku obok platformy nc+ nagrodzeni zostali m.in.: 
Kuba Dymecki – Postęp Roku
Adrian Meronk – Golfista Roku
Martyna Mierzwa – Golfistka Roku
Wacław Leszkiewicz – Trener Roku
Nimrod Tavi – Najbardziej Wpływowa Osoba 
William Siwek – Golfowy Innowator Roku
Gradi Golf Club – Dom Klubowy
Klub Golfowy Lisia Polana – Restauracja Roku
Modry Las Golf Club – Pole Golfowe Roku

Pełna lista nominowanych i zwycięzców oraz relacja zdjęciowa na: www.pgaawards.pl
Organizator: ABK Sport – agencja marketingu sportowego www.abksport.pl

W najbliższych dniach na antenach kanałów sportowych nc+ transmitowany będzie turniej Omega Dubai Desert Classic. Relacje zaplanowane zostały od czwartku, 4 lutego do niedzieli, 7 lutego. Widzowie nc+ zobaczą w tym czasie łącznie blisko 15 godzin transmisji.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Inne sporty


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

529 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5679) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

199 zł Więcej...