reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-09-25 - 2021-09-26

Wyróżnienie dla nc+ na Polish Golf Awards 2015

dodano: 2016-02-01 18:05 | aktualizacja: 2016-02-01 18:11
autor: Jacek Grzeszczak | źródło: nc+

nc+ Już po raz dziewiąty przyznane zostały doroczne nagrody Polish Golf Awards. Wśród laureatów znalazła się platforma nc+, która otrzymała wyróżnienie za zaangażowanie w promocję golfa w Polsce.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
To już drugi rok z rzędu, kiedy środowisko ekspertów i pasjonatów golfa docenia wkład nc+ w propagowanie tej dyscypliny sportu w naszym kraju. Przed rokiem wyróżnienie trafiło również do komentującego golf w CANAL+ SPORT Jacka Persona.

Platforma od 2014 roku prezentuje w swoich kanałach zawody golfowe. Tylko na jej antenach można w tak szerokim zakresie oglądać relacje z tej dyscypliny sportu. Widzowie nc+ rocznie mogą śledzić ponad 40 turniejów z całego świata. Na transmisje składa się cykl European Tour oraz dwa z czterech najważniejszych turniejów wielkoszlemowych – USA PGA Championship i US Open. Zawody komentują Jacek Person, zawodnik, trener i propagator golfa w Polsce oraz Andrzej Person, pasjonat golfa, dziennikarz, wieloletni senator RP, były rzecznik prasowy Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

Nagrody PGA - Polish Golf Awards są przyznawane corocznie od 2007 roku. Plebiscyt, którego organizatorem jest agencja marketingu sportowego ABK Sport, jest podsumowaniem sezonu i zarazem jednym z najważniejszych wydarzeń golfowych w Polsce. Od 2015 roku Polish Golf Awards istnieje jako niezależny program, mający na celu nagrodzenie osób, instytucji, pól i ośrodków, które wyróżniają się na polskiej scenie golfowej. Nagrodzeni zostają, m.in. zawodnicy, którzy wyróżnili się w turniejach, firmy zaangażowane w promocję tej dyscypliny sportu oraz najbardziej atrakcyjne pola golfowe w naszym kraju. Krótka lista nominowanych wyłaniana jest spośród wszystkich zgłoszeń w głosowaniu internautów. Następnie Jury, złożone ze znawców golfa reprezentujących wszystkie środowiska (trenerzy, właściciele pól, gracze, przedstawiciele klubów), wyłania zwycięzców.

W tym roku obok platformy nc+ nagrodzeni zostali m.in.: 
Kuba Dymecki – Postęp Roku
Adrian Meronk – Golfista Roku
Martyna Mierzwa – Golfistka Roku
Wacław Leszkiewicz – Trener Roku
Nimrod Tavi – Najbardziej Wpływowa Osoba 
William Siwek – Golfowy Innowator Roku
Gradi Golf Club – Dom Klubowy
Klub Golfowy Lisia Polana – Restauracja Roku
Modry Las Golf Club – Pole Golfowe Roku

Pełna lista nominowanych i zwycięzców oraz relacja zdjęciowa na: www.pgaawards.pl
Organizator: ABK Sport – agencja marketingu sportowego www.abksport.pl

W najbliższych dniach na antenach kanałów sportowych nc+ transmitowany będzie turniej Omega Dubai Desert Classic. Relacje zaplanowane zostały od czwartku, 4 lutego do niedzieli, 7 lutego. Widzowie nc+ zobaczą w tym czasie łącznie blisko 15 godzin transmisji.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 7-8/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2021

10 zł Więcej...

Konwerter Quad Opticum Robust 0.1dB

Bardzo tani, poczwórny konwerter Universal Quad produkcji Opticum do anten...

55 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

799 zł Więcej...