reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

The Museum Channel wkrótce po polsku

dodano: 2016-02-02 15:53 | aktualizacja: 2016-02-02 16:49
autor: Łukasz Knapik | źródło: Delegata/satkurier.pl

The Museum Channel Firma Delegata, zajmująca się dystrybucją kanałów telewizyjnych, poinformowała o powiększeniu swojej oferty o dwie nowe stacje. Pierwszą propozycją jest obecny już na polskim rynku kanał MyZen.tv, natomiast drugą jest debiutująca w naszym kraju stacja The Museum Channel. Wkrótce kanał ten ma być dostępny w języku polskim. Przypomnijmy, iż wcześniej Delegata informowała o powiększeniu swojego portfolio o kanał Hip Hop TV (więcej tutaj).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- MyZen.tv to kanał dbający o twoje samopoczucie, teraz nadawany w 40 krajach i ponad 120 platformach. MyZen.tv jest jedynym kanałem, który troszczy się o ciebie - czytamy w opisie stacji. Dzięki ponad 25 różnym programom, MyZen.tv zaprasza do praktykowania sportu, relaksu, medytowania, odkrywania filozofii i kultury Zen, ale także do przyjęcia postawy Zen na co dzień dotyczącej porad na temat żywienia, feng shui, właściwości roślin lub antystresowej aktywności. Kanał dostępny jest w 5 językach - angielskim, francuskim, rosyjskim, hiszpańskim i tureckim (więcej tutaj i tutaj).

MyZen.tv zaprasza do praktykowania sportu, relaksu, medytowania, odkrywania filozofii i kultury Zen, foto: Delegata

The Muzeum Channel kanał w całości poświęcony sztuce. Na zdjęciu wokalistka Stefani Joanne Angelina Germanotta „Lady Gaga” na okładce płyty „Artpop”, foto: Delegata


The Muzeum Channel to, jak czytamy w opisie, pierwszy kanał w całości poświęcony sztuce, oferujący treści wysokiej jakości, dostępny dla wszystkich odbiorców. Wiadomości, notowania, zaskakujące i rozrywkowe programy o sztuce z ponad 3000 dziełami, w ponad 600 prestiżowych instytucjach międzynarodowych. Treści są filmowane w najnowszych technologiach 4K/Ultra HD do zapewnienia widzom telewizyjnym doświadczenia godnego kina cyfrowego. Kanał dostępny jest w językach francuskim, angielskim, rosyjskim, a wkrótce ma być także w języku polskim (więcej tutaj).

W ofercie Delegaty są już także Fokus TV (więcej tutaj), Polo TV, Vox Music TV (więcej tutaj), Eska TV, Eska TV HD (więcej tutaj), TV Republika (więcej tutaj), Docubox HD, Fightbox HD (więcej tutaj), Fashion TV, Fashion TV HD, Redlight HD, MCM Top, RFM TV, Mezzo, Mezzo Live HD, France 24 Francais, France 24 English, France 24 Arabic.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

139 zł Więcej...

Konwerter Single Televes LNB

Ostatni model pojedynczego konwertera Universal hiszpańskiej firmy Televes. Charakterystyczna pomarańczowa...

39 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

499 zł Więcej...