reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Tajemnice medyczne” - polska nowość w TV Puls

dodano: 2016-02-09 17:41 | aktualizacja: 2016-02-09 18:29
autor: Łukasz Knapik | źródło: Telewizja Puls/satkurier.pl

TV Puls „Tajemnice medyczne” Kacper Anuszewski, Joanna Mądry, Katarzyna Skoniecka Kasia Zagadkowe historie, dociekliwi lekarze i pacjenci, którzy mają wiele do ukrycia... W poniedziałek, 29 lutego br. o godzinie 19:00, premierę w TV Puls będzie miał serial „Tajemnice medyczne”. To najnowsza produkcja Telewizji Puls. W jej obsadzie znaleźli się m.in. Leszek Malec, Katarzyna Skoniecka, Joanna Mądry i Kacper Anuszewski. Serial na zlecenie Telewizji Puls produkuje firma Tako Media.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Tajemnice medyczne” to serial typu scripted-docu, który prezentuje historie pacjentów oddziału ratunkowego szpitala. Każda opowieść rozpoczyna się w momencie przybycia poszkodowanego na izbę przyjęć. Poprzez retrospekcję widzowie poznają wydarzenia, które miały bezpośredni wpływ na stan zdrowia chorego i przez które znalazł się na ostrym dyżurze. Co wydarzyło się w życiu ludzi, którzy trafili do szpitala? Jakie tajemnice skrywają? Do czego boją się przyznać? Na te i inne pytania muszą odpowiedzieć serialowi lekarze, którzy zamieniają się w prawdziwych detektywów.

Kacper Anuszewski, Joanna Mądry, Katarzyna Skoniecka i Leszek Malec w serialu „Tajemnice medyczne”, foto: Telewizja Puls


W role serialowych lekarzy wcielają się aktorzy z popularnych polskich seriali: Leszek Malec (w roli doktora Artura, lekarza pogotowia, traumatologa; wystąpił m.in. w serialu „Pierwsza miłość”/Polsat), Katarzyna Skoniecka (jako doktor Marzena, lekarz pogotowia, toksykolog; znana m.in. z serialu „Pierwsza miłość”), Joanna Mądry (gra doktor Paulinę, lekarza pogotowia; wystąpiła m.in. w serialach „Barwy szczęścia”/TVP2, „Czas honoru”/TVP2, „Lekarze”/TVN i „Przyjaciółki”/Polsat) i Kacper Anuszewski (serialowy doktor, Kacper; pojawiający się w serialach: „Klan”/TVP1, „M jak miłość”/TVP2, „Na Wspólnej”/TVN, „Ojciec Mateusz”/TVP1 i „Prawo Agaty”/TVN).

Serial „Tajemnice medyczne” jest oparty na licencji francuskiego formatu „Une histoire, une urgence”, który był z powodzeniem emitowany w jednej z najpopularniejszych telewizji we Francji, w kanale TF1. Każdy odcinek ma 45 minut i przedstawia dwie różne historie. Serial na zlecenie Telewizji Puls produkuje firma Tako Media.

„Tajemnice medyczne” - emisja od poniedziałku do piątku (od 29 lutego 2016 roku) o 19:00 w TV Puls (TV Puls HD).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...

Tivusat: Black card + CAM w UHD

Najnowsza karta Tivusat tzw. Black card z modułem CAM v.1.4...

790 zł Więcej...

Stojak alu ścienny AS Sat 25cm

Aluminiowy stojak ścienny 25cm niemieckiej firmy A.S. Sat z certyfikatem...

58 zł Więcej...