reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Ruszają Comedy Central International i MTV USA

dodano: 2016-02-10 10:58 | aktualizacja: 2016-02-10 11:43
autor: Łukasz Knapik | źródło: Viacom International Media Networks

Snapchat Efektem współpracy firm Viacom i Snapchat będzie zupełnie nowy kanał na platformie Snapchat Discover - Comedy Central International, który dopełni ofertę kanału Comedy Central dostępnego dotychczas na Snapchacie w Stanach Zjednoczonych. Viacom zainwestuje także w produkcję treści wideo premium dedykowanych dla platformy Snapchat Discover. W Stanach Zjednoczonych wystartował ponadto kanał MTV USA, który będzie uzupełniał istniejący już MTV International.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Obecnie Snapchat jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się platform społecznościowych. Dociera do młodych odbiorców poprzez bardzo osobistą wideoplatformę. W Viacom jesteśmy liderami w storytellingu skierowanym do młodej widowni, więc dla nas to połączenie sił jest prawdziwą rewolucją na rynku cyfrowym

- mówi Wade Davis, dyrektor finansowy w firmie Viacom.


Comedy Central International ruszy 10 lutego 2016 roku. Dostarczać będzie fanom z całego świata treści komediowe, wyselekcjonowane „WTF News” i ekskluzywne filmiki z występami ulubionych komików. Jak czytamy w komunikacie, w USA Comedy Central już jest jedną z najpopularniejszych marek na platformie Snapchat Discover (dane za Viacom International Media Networks/VIMN). Międzynarodowa wersja dla reszty świata, tak jak ta amerykańska, będzie aktualizowana codziennie.

Nowości pojawią się również na rynku amerykańskim. 9 lutego 2016 roku wystartował kanał MTV USA, który będzie uzupełniał istniejący już MTV International. Będzie on oferował ekskluzywny content w postaci artykułów „MTV News”, klipów video w stylistyce charakterystycznej dla Snapchata, wywiadów z gwiazdami i innych atrakcji. Bardzo ważnym elementem współpracy Viacomu i Snapchata będą także publikowane na platformie streamy treści o nazwie Live Stories z najważniejszych wydarzeń Viacomu, takich jak MTV Video Music Awards (MTV VMA), MTV Europe Music Awards (MTV EMA) czy BET Experience.

Partnerstwo daje także firmie Viacom prawa do sprzedawania reklam na Snapchacie (tylko w USA), co pozwoli markom promującym się na kanałach Viacomu poszerzyć swój zasięg. Od teraz koncern mediowy będzie mógł sprzedawać reklamy w popularnych, istniejących już tematycznych streamach treści w aplikacji, takich jak „New York” czy „Valentine’s Day”.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Aplikacje mobilne


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC Biały

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 699 zł Więcej...

Obejma kominowa mocna pojedyncza E863A - 5m

mocny uchwyt - obejma 5m na komin z pojedynczą opaską...

119 zł Więcej...