reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Zee One zadebiutuje w Niemczech

dodano: 2016-02-15 06:31 | aktualizacja: 2016-02-15 15:22
autor: Janusz Sulisz | źródło: broadbandtvnews

Zee Entertainment Enterprises Indyjska spółka medialna Zee Entertainment Enterprises chce uruchomić w Niemczech kanał pod nazwą Zee One. Informacja została podana przez dziennik „Handelsblatt”, który sugeruje, że po Zee One planowane są także inny kanały - Zee Two, Zee Three czy Zee Four. Zee Entertainment zamierza zainwestować w Niemczech kwotę rzędu kilkunastu-kilkudziesięciu mln euro.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kanał telewizyjny Zee One z redakcją w Monachium pokazywałaby bollywoodzkie, hinduskie seriale i programy rozrywkowe. Stacja byłaby dostępna 24 godziny na dobę, FTA. W planach są również produkcje niemieckie.

Dystrybucja jest planowana we wszystkich głównych sieciach kablowych i platformach satelitarnych. Wiadomo już, że Zee One będzie dostępny w Unitymedia, drugiej co do wielkości sieci kablowej w Niemczech.

Dyrektor zarządzającą Zee One jest Friederike Behrends, wcześniej szefowa Magine TV w Niemczech. Andrea Lang, była wiceprezes RTL II, jest dyrektorem ds. programowych.

Zee Entertainment planuje uruchomić kanał Zee One w Niemczech w połowie 2016 roku.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kanały


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Zestaw nc+ telewizja na kartę: ADB 5800S + pakiet Start+1m

Zestaw nc+ telewizja na kartę: odbiornik ADB5800S + karta na...

119 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - Netflix

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

449 zł Więcej...

Nagrywarka HD Velocap U5

Urządzenie pozwalające na nagrywanie ze źródła HDMI lub AV materiału...

1 290 zł Więcej...
reklama