reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Bartłomiej Grałek awansuje w Telewizji Puls

dodano: 2016-02-16 20:56 | aktualizacja: 2016-02-16 21:19
autor: Łukasz Knapik | źródło: Telewizja Puls

TV Puls Telewizja Puls Bartłomiej Grałek Bartłomiej Grałek, dotychczasowy Channel Manager kanału Puls 2, awansował na stanowisko zastępcy dyrektora programowego do spraw ramówki Telewizji Puls. Na nowym stanowisku Bartłomiej Grałek będzie współodpowiedzialny za budowanie strategii programowej kanałów TV Puls i Puls 2. Do jego zadań należy m.in. wypracowywanie finalnych rekomendacji programowych, zakupowych i produkcyjnych, kontrola efektywności finansowej działań dotyczących ramówek kanałów oraz tworzenie i doskonalenie procesów w tym obszarze. Bartłomiej Grałek będzie raportował bezpośrednio do prezesa, który pełni również funkcję dyrektora programowego Telewizji Puls - Dariusza Dąbskiego.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Bartłomiej Grałek pracuje w Telewizji Puls od listopada 2014 roku (więcej tutaj). Jak informuje nadawca, jako Channel Manager Pulsu 2 przyczynił się do dynamicznego wzrostu tego kanału. W 2015 roku Puls 2 uzyskał średni udział w rynku telewizyjnym na poziomie 1,86 proc. (SHR, 16-49), co oznacza wzrost o prawie 18 procent w porównaniu z 2014 rokiem. Puls 2 jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się kanałów telewizyjnych w Polsce (dane za Telewizją Puls) (więcej tutaj).

Przed rozpoczęciem pracy w Telewizji Puls Bartłomiej Grałek pracował w polskim oddziale koncernu Viacom International Media Networks (VIMN), nadawcy m.in. takich kanałów, jak Viva Polska, MTV Polska, Comedy Central i Nickelodeon. W ostatnim czasie pełnił tam funkcję Programming Managera kanału dziecięcego Nickelodeon.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 11-12/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

99 zł Więcej...