reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Cyfrowy Polsat: Polsat Viasat History i Explore w HD

dodano: 2016-02-18 13:53 | aktualizacja: 2016-02-18 15:26
autor: SatExpert/Anita Kaźmierska | źródło: tvpolsat.info/MTG/satkurier.pl

Polsat Viasat History HD i Polsat Viasat Explore HD We wtorek, 1 marca 2016 roku do oferty platformy Cyfrowy Polsat dołączone zostaną kanały Polsat Viasat History HD i Polsat Viasat Explore HD. Natomiast Polsat Viasat Nature pozostanie na razie tylko w SD. Nadawcą wspomnianych wyżej kanałów jest Modern Times Group (MTG). Powstają one we współpracy z Grupą Cyfrowy Polsat.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Informację na temat dołączenia 1 marca 2016 roku kanałów Polsat Viasat History HD i Polsat Viasat Explore HD do oferty Cyfrowego Polsatu potwierdził Wojciech Kowalczyk, szef ds. sprzedaży i marketingu na Polskę w Modern Times Group (MTG). Dodał też, że Polsat Viasat Nature pozostanie w wersji SD.

Nasi widzowie to pasjonaci, którzy od telewizji pragną czegoś więcej ponad standard oczekiwań. Są wnikliwymi obserwatorami, stawiają na starannie wyselekcjonowane treści oraz świeże spojrzenie na historię i otaczającą ich rzeczywistość. Nowocześnie realizują swoje pasje i tego też oczekują od ulubionych kanałów tematycznych. Cieszymy się, że teraz poza stale dostarczanym najlepszym kontentem, damy im także wysoką jakość i zapewnimy jeszcze więcej przyjemności oraz doskonałych wrażeń z oglądania naszych programów

– mówi Karin Heijink, wiceprezes Pay Channels w MTG World. Polsat Viasat History to jeden z niewielu kanałów tematycznych w Polsce, którego 80 proc. treści programowych stanowią premiery na wyłączność. Z roku na rok rośnie w jego ramówce liczba programów historycznych związanych z Polską. Na antenie stacji historia Europy, Polski i świata prezentowana jest w nowoczesnych wydaniu. Wśród wiosennych premier będzie można zobaczyć takie seriale jak: „Tajemnice średniowiecznych morderstw”, „Nieznani bohaterowie” czy „Hindenburg”.

Widzowie Polsat Viasat Explore to przede wszystkim mężczyźni zdecydowani i ciekawi świata, których ekscytują nowe, interesujące doświadczenia. Każda historia opowiadana w programach emitowanych przez stację ma w sobie jakiś niezwykły element – najczęściej tym elementem są ludzie, czyli prawdziwi bohaterowie. Wiosną na antenie będzie można zobaczyć takie produkcje jak: „Poszukiwacze fortuny”, „Miasto pełne nafciarzy” i „Kowboje z zimnych wód”. Polsat Viasat Explore to również numer jeden na liście kanałów rozrywkowych dla tych, którzy spragnieni są e-sportu w telewizji. A wszystko dzięki transmisjom największych imprez i mistrzostw świata gier video, jakie regularnie emituje stacja. 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polsat Box


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabelio: CAM CI+ 3 m gratis

Oryginalny, bezkartowy moduł (CAM) CI+ nowej szwajcarskiej platformy Kabelio z...

530 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...