reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Love Nature z filmami UHD 4K w ramach VOD

dodano: 2016-02-24 11:45 | aktualizacja: 2016-02-24 12:39
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Blue Ant Media

Love Nature W poniedziałek, 22 lutego 2016 roku kanadyjski kanał telewizyjny Love Nature, posiadający bogatą bibliotekę treści dokumentalnych UHD 4K poświęconych naturze i dzikiej przyrodzie, uruchomił nową usługę streamingu wideo w 32 krajach na całym świecie, w tym Polsce, Wielkiej Brytanii, Australii, Niemczech, Meksyku, Nowej Zelandii i Szwajcarii.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Usługa Love Nature jest dostępna w 4K między innymi w ramach Amazon Fire TV, Sony Android TV, Philips Android TV, Nexus Player i Roku TV, a także w HD na Xbox 360. Jak zapewnia nadawca, Love Nature to solidna dawka filmów i serii dokumentalnych, których lista jest aktualizowana co tydzień.

Korzystanie z aplikacji pozbawionej reklam kosztuje w Polsce 23,99 zł miesięcznie, przy czym pierwszy miesiąc używania aplikacji jest bezpłatny. Można ją pobrać z App Store, Google Play, Roku Channel Store i LoveNature.com.

Jak informuje nadawca, Love Nature przekaże 1 proc. z wpływów abonamentowych na organizacje walczące na rzecz ochrony przyrody, w tym Jane Goodall Institute UK, Game Rangers International i Wild is Life Zimbabwe. Jak zapewnia, finansowanie to ma bezpośrednio wspierać działania tych organizacji, które mają na celu ocalenie najbardziej zagrożonych wyginięciem gatunków i siedlisk przyrodniczych.

Materiały Love Nature są nagrywane w ponad 40 lokalizacjach na całym świecie, w tym w Azji, Afryce, Australii, na Bliskim Wschodzie i w Ameryce Południowej. Love Nature zamierza produkować w 4K ponad 200 godzin materiałów wideo rocznie.

Nadawcą Love Nature jest kanadyjska spółka Blue Ant Media Inc., część Blue Ant Media Entertainment Network, mająca w swoim portfolio także takie marki, jak Cottage Life, T+E, Smithsonian Channel Canada czy AUX.

Kanał Love Nature jest dostępny w wielu kanadyjskich sieciach kablowych.Strona internetowa: LoveNature.com

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii UHD


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik VU+ ZERO Black

VU+ ZERO - najnowszy model firmy VU+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

Modulator cyfrowy DVB-T HD Edision Lite

Modulator cyfrowy DVB-T HD Edision. Pozwala na konwersję sygnału video...

590 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SX88+ HEVC HD Multistream

Mały, satelitarny odbiornik HD z DX - Blindscanem, dźwiękiem E-AC3...

319 zł Więcej...
reklama