reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kanał ITV zmienił się w TO!TV

dodano: 2016-02-26 22:37 | aktualizacja: 2016-02-27 11:13
autor: Łukasz Knapik | źródło: Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji/satkurier.pl

TO!TV Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami (więcej tutaj), 27 lutego br., w wyniku decyzji nadawcy - spółki Telestar (należącej do grupy MNI), kanał ITV zmienił się w TO!TV. Nowa stacja zastąpiła ITV zarówno w niekodowanym przekazie z satelity Eutelsat Hot Bird (13°E), jak i na listach platform Cyfrowy Polsat, nc+ i Orange TV oraz sieci kablowych i IPTV. Kanał TO!TV swoją ofertę chce koncentrować na trzech fundamentach - muzycznym, rozrywkowym i ezoterycznym. Gwiazdą stacji ma być Monika Goździalska, uczestniczka programów TVN „MasterChef” i „Big Brother” TV4 i TVN (więcej tutaj).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
18 lutego 2016 roku Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji (KRRiT) wydała spółce Telestar zgodę na zmianę nazwy kanału ITV na TO!TV. W uzasadnieniu wniosku do regulatora rynku wskazano, że zmiana nazwy programu podyktowana jest chęcią odświeżenia wizerunku kanału. Wnioskodawca deklaruje, że zmiana nazwy nie naruszy praw osób trzecich i pozostałe zapisy koncesji nie ulegną zmianie.

Gwiazdą TO!TV ma być Monika Goździalska, foto: Telestar

Gwiazdą TO!TV ma być Monika Goździalska, foto: Telestar


Kanał ITV rozpoczął nadawanie w 2003 roku (więcej tutaj). Początkowo stacja prezentowała programy interaktywne poświęcone nowym technologiom i publicystyczne. Potem zmodyfikowano ramówkę, w której dominowały pasma muzyczne, rozrywkowe, erotyczne i ezoteryczne (Ezo TV). Nadawca zgłosił kanał w pierwszym konkursie na zagospodarowanie pierwszego multipleksu (MUX 1) naziemnej telewizji cyfrowej (NTC), ale naziemnej koncesji nie uzyskał (więcej tutaj). W przeszłości spółka Telestar była również nadawcą stacji Hot TV (początkowo jako Ezo TV), która jednak zakończyła emisję (więcej tutaj) oraz dostępnych w Wielkiej Brytanii stacji The Dating Channel i Gaydatetv (więcej tutaj).

Niekodowany przekaz kanału TO!TV


Parametry techniczne przekazu satelitarnego TO!TV:
Eutelsat Hot Bird 13B (13,0°E)
tp. 89 (12,476 GHz, pol. H, SR: 29900, FEC: 3/4; DVB-S2/8PSK)

ID: iTV (wyszukuje się ze starym ID)
PID V: 2051 (MPEG-4/SD)
PID A: 2052
PID PCR: 2051
SID: 2005
PID PMT: 2050
Provider: GLOBECAST
Kodowanie: brak

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba DAA 850 grafit

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K SCP990UHD 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI w wersji 2.0 do transmisji...

120 zł Więcej...

Karta USB WiFi Vu+ 300Mbps

Karta USB WiFi specjalna wersja do tunerów Vu+. Działa również...

89 zł Więcej...
reklama