reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kanał ITV zmienił się w TO!TV

dodano: 2016-02-26 22:37 | aktualizacja: 2016-02-27 11:13
autor: Łukasz Knapik | źródło: Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji/satkurier.pl

TO!TV Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami (więcej tutaj), 27 lutego br., w wyniku decyzji nadawcy - spółki Telestar (należącej do grupy MNI), kanał ITV zmienił się w TO!TV. Nowa stacja zastąpiła ITV zarówno w niekodowanym przekazie z satelity Eutelsat Hot Bird (13°E), jak i na listach platform Cyfrowy Polsat, nc+ i Orange TV oraz sieci kablowych i IPTV. Kanał TO!TV swoją ofertę chce koncentrować na trzech fundamentach - muzycznym, rozrywkowym i ezoterycznym. Gwiazdą stacji ma być Monika Goździalska, uczestniczka programów TVN „MasterChef” i „Big Brother” TV4 i TVN (więcej tutaj).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
18 lutego 2016 roku Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji (KRRiT) wydała spółce Telestar zgodę na zmianę nazwy kanału ITV na TO!TV. W uzasadnieniu wniosku do regulatora rynku wskazano, że zmiana nazwy programu podyktowana jest chęcią odświeżenia wizerunku kanału. Wnioskodawca deklaruje, że zmiana nazwy nie naruszy praw osób trzecich i pozostałe zapisy koncesji nie ulegną zmianie.

Gwiazdą TO!TV ma być Monika Goździalska, foto: Telestar

Gwiazdą TO!TV ma być Monika Goździalska, foto: Telestar


Kanał ITV rozpoczął nadawanie w 2003 roku (więcej tutaj). Początkowo stacja prezentowała programy interaktywne poświęcone nowym technologiom i publicystyczne. Potem zmodyfikowano ramówkę, w której dominowały pasma muzyczne, rozrywkowe, erotyczne i ezoteryczne (Ezo TV). Nadawca zgłosił kanał w pierwszym konkursie na zagospodarowanie pierwszego multipleksu (MUX 1) naziemnej telewizji cyfrowej (NTC), ale naziemnej koncesji nie uzyskał (więcej tutaj). W przeszłości spółka Telestar była również nadawcą stacji Hot TV (początkowo jako Ezo TV), która jednak zakończyła emisję (więcej tutaj) oraz dostępnych w Wielkiej Brytanii stacji The Dating Channel i Gaydatetv (więcej tutaj).

Niekodowany przekaz kanału TO!TV


Parametry techniczne przekazu satelitarnego TO!TV:
Eutelsat Hot Bird 13B (13,0°E)
tp. 89 (12,476 GHz, pol. H, SR: 29900, FEC: 3/4; DVB-S2/8PSK)

ID: iTV (wyszukuje się ze starym ID)
PID V: 2051 (MPEG-4/SD)
PID A: 2052
PID PCR: 2051
SID: 2005
PID PMT: 2050
Provider: GLOBECAST
Kodowanie: brak


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC Biały

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

Antena Laminas AS-1500 AE

Podświetlana antena epoksydowa - offset 1,6 m w wersji AE...

1 950 zł Więcej...
reklama