reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Alf” i „Słoneczny patrol” w ATM Rozrywka TV

dodano: 2016-02-27 10:27 | aktualizacja: 2016-02-27 16:07
autor: Łukasz Knapik | źródło: ATM Grupa/satkurier.pl

ATM Rozrywka Wiosenną ramówkę kanału ATM Rozrywka TV wzbogacą dwa kultowe seriale - „Alf” oraz „Słoneczny patrol”. Pierwszy z nich będzie emitowany od 29 lutego br., od poniedziałku do piątku o godzinie 19:15, a powtarzany o 14:30 oraz w niedziele od 14:00 (cztery odcinki), natomiast drugi również od 29 lutego br., od poniedziałku do piątku o godzinie 19:45, a powtarzany o 11:30 oraz w soboty od 14:00 (cztery odcinki). Dodajmy, iż „Słoneczny patrol” mogą obecnie oglądać również widzowie Universal Channel, a oba seriale były niedawno pokazywane w TVS (TVS HD, TVS HD +1) (więcej tutaj).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Alf” to popularny amerykański serial telewizyjny, z drugiej połowy lat osiemdziesiątych. Tytułowy bohater to niski, futrzanykosmitą nazywany A.L.F. Na Ziemię trafił z planety Melmac. W czasie emitowania serialu liczył sobie 229 lat. Planeta Melmac mieściła się sześć parseków za Hydra Centauris i posiadała zielone niebo oraz niebieską trawę.
Polscy widzowie mogli oglądać ten serial od 1991 roku.

Jeremy Jackson, Nancy Valen, Yasmine Bleeth, David Chokachi, Pamela Anderson, David Hasselhoff, Traci Bingham, Gena Lee Nolin, Michael Newman i Jose Solano w serialu „Słoneczny patrol”, foto: ATM Grupa


„Słoneczny patrol” (tytuł oryginalny „Baywatch”) to popularny serial o przygodach grupy ratowników z Los Angeles. Akcja serialu rozgrywa się na plaży w Południowej Kalifornii. Wspaniała przygoda, piękne i wysportowane ciała w skąpych strojach kąpielowych, wakacyjne romanse. Dodatkowym atutem serialu są piękne kobiety. W rolach głównych David Hasselhoff, Pamela Anderson, Gena Lee Nolin, Erika Eleniak.

„Alf” - emisja od poniedziałku do piątku (od 29 lutego 2016 roku) o 19:15, „Słoneczny patrol” - emisja od poniedziałku do piątku (od 29 lutego 2016 roku) o 19:45 w kanale ATM Rozrywka TV. „Słoneczny patrol” mogą również oglądać widzowie kanału Universal Channel (Universal Channel HD).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R Plus

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

679 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...