reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kanały AXN w odświeżonej odsłonie [wideo]

dodano: 2016-03-01 10:14 | aktualizacja: 2016-03-01 10:27
autor: Anita Kaźmierska | źródło: SPT Networks

AXN marzec 2016 W środę, 23 marca 2016 roku kanały AXN w Polsce pojawią się w nowej, odświeżonej odsłonie. Zmianie ulegnie oprawa graficzna stacji, zmienią się również logotypy kanałów telewizyjnych oraz serwisu AXN NOW. Wraz z początkiem marca telewizja rozpoczyna działania promocyjne wspierające rebranding oraz wiosenne nowości. Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

– Choć AXN w dalszym ciągu pozostaje naturalnym wyborem dla widzów poszukujących akcji i mocnych wrażeń, wzbogacamy nasze kanały o programy pełne intryg i prawdziwych emocji – powiedział John Rossiter, dyrektor generalny SPT Networks w Europie Środkowej. – Zmiana szaty graficznej idzie w parze z bardziej wnikliwym podejściem do oferty programowej, która jeszcze lepiej odpowiada na potrzeby odbiorców AXN za pośrednictwem telewizji linearnej, internetu, a także w mediach społecznościowych – dodał Rossiter.


Nowa, dynamiczna oprawa wykorzystuje awangardowy krój fontu zaprojektowany przez dział marketingu SPT Networks w Hiszpanii. Jego przekaz dodatkowo wzmacnia trójwymiarowa piramida – tradycyjnie utożsamiana z tajemniczością i energią – przedstawiona w żywych odcieniach czerwieni.

– AXN kojarzy się z energią, akcją, namiętnością i dreszczykiem emocji. W ramach nowej kampanii udało nam się okiełznać drzemiącą w tych cechach moc; wykorzystujemy ją, by zachęcić widzów do odkrycia tej wiosny czegoś naprawdę ekscytującego – wyjaśnił Maurizio Vitale, senior vice president of marketing w SPT Networks, który odpowiada za proces rebrandingu marki AXN na całym świecie. 


Wiosenna oferta programowa AXN nawiązuje do zmiany identyfikacji wizualnej stacji oraz podkreśla jej główne cechy, takie jak intensywność, emocje, ekscytacja, intryga. 

W marcu kanał AXN zabierze widzów w świat fantasy w nowej produkcji „Kroniki Shannary”. Dużo akcji i szybkiego kina zapewni widzom serial „Player” z Philipem Winchesterem i Wesleyem Snipesem w rolach głównych. Na koniec miesiąca w AXN premiera serialu „Mad Dogs”, opowieści o czterech kumplach, których urlop zamienia się w koszmar. Wiosna to powrót „Czarnej listy” (3. sezon), „Skorpiona” (2. sezon), a także nowych sezonów „Agentów NCIS: Los Angeles” i „CSI: Cyber” (przejdź do artykułu „Serialowy marzec w AXN”).

Z okazji rebrandingu, SPT Networks w Europie Środkowej przygotowało również specjalną aplikację mobilną AXN, która będzie dostępna dla użytkowników telefonów z systemem Android na Węgrzech, w Polsce i Rumunii już na początku marca. Aplikacja powstała, aby dać widzom AXN jeszcze więcej swobody w dostępie do treści oferowanych przez kanał, takich jak wiadomości, zdjęcia, zapowiedzi i materiały wideo. Ma także ułatwić bezpośrednią komunikację z widzami w social media. 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

649 zł Więcej...

Antena Triax TD88 grafit

Antena podświetlana renomowanej, duńskiej firmy Triax o wymiarach 85 x...

149 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm ze statywem

stalowa antena 60 cm przenośna ze statywem

159 zł Więcej...
reklama