reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Elsat: nowe kanały i promocje

dodano: 2016-03-01 10:52 | aktualizacja: 2016-03-01 10:58
autor: Misiek | źródło: Śląska Grupa Multimedialna

Elsat 1 marca 2016 roku operator telewizji kablowej Elsat, działającej na terenie Rudy Śląskiej, Bytomia, Radzionkowa, Świętochłowic, Chorzowa i Mikołowa, dokonał kilku zmian w swojej ofercie, polegających na dodaniu nowych stacji oraz przesunięciu kilku z pakietów wyższych do niższych. Rozpoczęły się także nowe promocje.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Do oferty Elsatu wszedł kanał Top Kids HD. Stacja jest dostępna dla abonentów z pakietem Błękitnym lub wyższym na pozycji 402. Top Kids HD to kanał o profilu dziecięcym, na którym oglądać można dobrze znane nam bajki z lat 80., 90. oraz początku XXI wieku. Zostały wyselekcjonowane najlepsze oraz co najważniejsze bezpieczne bajki z dawnych lat, które zachwycą dzieci oraz wzbudzą sentyment u dorosłych.Dodatkowo kanały Polsat Viasat Explore i Polsat Viasat History, podobnie jak na satelicie, zostały włączone w jakości HD.

Ponadto do pakietu Błękitnego przesunięto kanały Power TV HD, Nuta.TV HD (dotychczas pakiet Fioletowy) oraz Active Family HD (dotychczas pakiet Zielony).

Obecnie pakiet Błękitny to 76 kanałów, w tym 21 HD.1 marca 2016 roku rozpoczęło się otwarte okno kanałów Eleven HD i Eleven Sports HD, które potrwa do 13 marca.

Nowe promocje sieci kablowej Elsat i operatora internetu Sileman:
  • multiroom za 10 zł miesięcznie przy zobowiązaniu na 12 lub 23 miesiące,
  • HBO HD za 1 zł miesięcznie na 6 miesięcy, za 26 zł miesięcznie na pozostałe miesiące umowy, zobowiązanie na 23 miesiące,
  • internet silePRO 150 Mbit/s za 39 zł miesięcznie na 6 miesięcy, za 89 zł miesięcznie na pozostałe miesiące umowy, zobowiązanie na 23 miesiące.

Ponadto operator informuje, że 30 marca wyłączone zostaną wersje SD kanałów: TVN24, TVN Turbo, TVN Style, Comedy Central, Eurosport 1, Discovery Channel, TLC, ID, Discovery Turbo Xtra, Eurosport 2, MiniMini+, nSport+, TeleTOON+, Planete+, Ale kino+, Domo+, Kuchnia+.

Dekoder SD można wymienić na HD za 1 zł.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...

Konwerter Twin Fuba DEK 217 LTE

Markowy, podwójny konwerter Universal Twin Fuba o współczynniku szumów 0,1dB...

125 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Signal T2-Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Signal dla Naziemnej Telewizji...

149 zł Więcej...