reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Światowe Dni Młodzieży w TV Trwam dzięki TVP

dodano: 2016-02-29 22:03 | aktualizacja: 2016-03-01 20:57
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP/Fundacja Lux Veritatis/Komitet Organizacyjny Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016/satkurier.pl

Światowe Dni Młodzieży Kraków 2016 W Krakowie, w dniach 26-31 lipca 2016 roku, odbędą się 29. Światowe Dni Młodzieży, w których uczestniczyć będzie papież Franciszek (więcej tutaj). Wydarzenie to będzie transmitowane przez TVP, która także wyprodukuje międzynarodowy sygnał emisyjny. Telewizja Polska zapowiada udostępnienie sygnału innym nadawcom. Dzięki współpracy z TVP, Światowe Dni Młodzieży pokaże więc również TV Trwam.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
O współpracy Telewizji Polskiej z Fundacją Lux Veritatis, nadawcą TV Trwam, poinformował Jacek Kurski, prezes publicznej telewizji. Według niego, wszystko to, co będzie na antenach TVP znajdzie się również w TV Trwam, zarówno Światowe Dni Młodzieży, jak i imprezy towarzyszące.

Jacek Kurski poinformował również, iż Światowe Dni Młodzieży w Telewizji Polskiej będą obecne w kanałach TVP1, TVP Polonia i TVP Info oraz, jak dodał, rezerwowo w TVP3, z uwagi na fakt, iż nie jest jeszcze znany szczegółowy przebieg wydarzeń.

29 lutego br. w Krakowie Jacek Kurski, biskup Damian Muskus, koordynator generalny Komitetu Organizacyjnego Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016, i biskup Artur Miziński, sekretarz generalny Konferencji Episkopatu Polski (KEP), podpisali porozumienie dotyczące obsługi medialnej Światowych Dni Młodzieży. Dodajmy, iż było to już kolejne takie spotkanie władz TVP (poprzednie miały miejsce, gdy prezesami TVP byli Juliusz Braun i Janusz Daszczyński) z przedstawicielami Kościoła katolickiego w sprawie krakowskiego wydarzenia (więcej tutaj).

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Triax TD88 grafit

Nowa portugalska antena podświetlana firmy Famaval, z nowym zawieszeniem z...

139 zł Więcej...

Gimbal ręczny FeiyuTech AK2000

FeiyuTech AK2000 to następca gimbala a1000. Maksymalny udźwig stabilizatora -...

1 790 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K SCP990UHD 0,9m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI w wersji 2.0 do transmisji...

75 zł Więcej...
reklama