reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Niezapomniane lata 90.” w CANAL+ Discovery

dodano: 2016-03-03 16:04 | aktualizacja: 2016-03-04 17:58
autor: Anita Kaźmierska | źródło: nc+

CANAL+ Discovery Kto nosił ortalionowe dresy i białe skarpetki, a kto buty na koturnie? Dlaczego słuchaliśmy eurodance i odwiedzaliśmy kafejki internetowe? Czym było kapslowe szaleństwo i jak się żyło bez telefonu komórkowego? Na te i wiele innych pytań o kultowy okres lat 90. interesująco i z przymrużeniem oka odpowiada najnowsza polska produkcja CANAL+ Discovery „Niezapomniane lata 90.”. Premiera we wtorek, 15 marca o godz. 20:00. Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Niezapomniane lata 90.” to najnowsza polska seria dokumentalna CANAL+ Discovery, która przenosi nas w lata, kiedy Polska rozkwitła za sprawą odzyskanej wolności i nagle wszystko stało się możliwe. Moda, muzyka, biznes, telewizja…Polacy zachłysnęli się nowościami z zachodu i jak najszybciej chcieli ten świat dogonić. Z perspektywy czasu wygląda to zabawnie i kiczowato, ale czyż nie za to kochamy właśnie szalone lata 90.?

Nowa polska produkcja „Niezapomniane lata 90.” w CANAL+ Discovery


W każdym z 10 odcinków poruszona zostanie inna tematyka dotycząca tego okresu. Będzie to m.in. moda, muzyka, telewizja, polityka, kultura, show biznes i kultura. Program w dużym stopniu składa się z materiałów archiwalnych. Do jego współtworzenia przyczyniły się także osoby, które nadesłały do producenta programu materiały wideo z tamtego okresu. W zależności od tematyki odcinka, w produkcji wypowiadają się osoby, które dzielą się swoimi doświadczeniami z tamtego okresu, w którym pracowali, tworzyli, dorastali.

Nowa polska produkcja „Niezapomniane lata 90.” w CANAL+ Discovery


Gośćmi programu są m.in. Kasia Kowalska, Jerzy Owsiak, Robert Kurpisz, Robert Gawliński, Lidia Popiel, Wojciech Pijanowski, Tomasz Raczek, Norbi. Listę ekspertów dopełniają m.in. dziennikarze muzyczni, komentatorzy popkultury i socjologowie.

Producentem programu jest Discovery Networks, a producentem wykonawczym ATM Grupa. Premierowe odcinki serii „Niezapomniane lata 90.” na CANAL+ Discovery w każdy wtorek od 15 marca, o godz. 20:00.

CANAL+ Discovery emituje rocznie do 120 godzin polskich produkcji przygotowanych specjalnie na potrzeby kanału.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 PRO HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

139 zł Więcej...