reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

ProSiebenSat.1 szykuje kanał dokumentalny

dodano: 2016-03-15 19:16 | aktualizacja: 2016-03-16 18:11
autor: RO | źródło: infosat.de/satkurier.pl

prosiebensat1 Niemiecka grupa mediowa ProSiebenSat.1 w drugiej połowie 2016 roku zamierza uruchomić nowy kanał dokumentalny. Obecnie nadawca przygląda się różnym pomysłom, jak taki kanał ma wyglądać. Charakter nowej stacji ma być czysto dokumentalny i będzie to pierwszy tego typu projekt w darmowej telewizji w Niemczech.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wśród docelowych odbiorców nowego kanału wymienia się osoby w wieku od 14 do 49 lat. To właśnie na tej grupie widzów koncern chce przygotować ofertę programową, dostosowaną do potrzeb i zainteresowań. Na razie nie ma więcej szczegółów na temat najnowszego pomysłu ProSiebenSat.1. Warto przypomnieć, że w przeszłości koncern rozważał uruchomienie stacji dokumentalnej o roboczej nazwie K1 Doku, która miała być skierowana do mężczyzn w starszym wieku. Pomysł jednak nie został zrealizowany.

ProSiebenSat.1 na niemieckim rynku udostępnia najbardziej znane bezpłatne kanały SAT.1, ProSieben, kabel eins, sixx, SAT.1 Gold i ProSieben MAXX. W ofercie posiada też płatne ProSieben FUN, SAT.1 emotions i kabel eins CLASSICS.

 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo - następca najbardziej udanych odbiorników satelitarnych producenta...

329 zł Więcej...

Rolka kabla Teleste 113 Ultra HD Cu 100m

Bardzo wysokiej jakości biały przewód koncentryczny 75 Ohm Teleste 113...

350 zł Więcej...

Zestaw nc+ telewizja na kartę: ITI 2851S + pakiet Komfort+/Filmbox 6m

Zestaw nc+ telewizja na kartę: dekoder ADB2851S (bez tunera DVB-T)...

179 zł Więcej...
reklama