reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

UPC Polska z nowym dyrektorem zarządzającym

dodano: 2016-03-23 11:21 | aktualizacja: 2016-03-23 11:53
autor: Łukasz Knapik | źródło: Liberty Global/satkurier.pl

Logo_UPC_New_2007 Frans-Willem de Kloet obejmie od 1 kwietnia 2016 roku stanowisko dyrektora zarządzającego UPC Polska. Dotychczas pełnił on funkcję dyrektora zarządzającego UPC Czechy, gdzie, jak czytamy w komunikacie operatora, rozwijał pozycję rynkową UPC, promując innowacyjność i realizując zintegrowaną strategię działań zorientowanych na potrzeby klienta. Przypomnijmy, iż w listopadzie ubiegłego roku z funkcji prezesa UPC Polska zrezygnował Ramiro Lafarga (więcej tutaj).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Frans-Willem ma ponad 20 lat doświadczenia w rozwijaniu nowych biznesów i zarządzaniu w międzynarodowej branży IT i telekomunikacyjnej, czego dowiódł nadzorując w ostatnich latach UPC Czechy. Jak czytamy w komunikacie, jako dyrektor zarządzający UPC Czechy od 2014 roku nieustannie promował innowacyjność i przyczynił się do istotnej poprawy wyników operacyjnych spółki. Przed objęciem funkcji dyrektora zarządzającego UPC w Czechach, Frans-Willem był odpowiedzialny za usługi biznesowe (B2B) w Liberty Global, spółce matce UPC, i z powodzeniem wdrożył program dla małych firm (SOHO), z którego korzystają setki tysięcy klientów w Europie.

Frans-Willem de Kloet, foto: Liberty Global


Przed dołączeniem do Liberty Global, Frans-Willem zajmował kierownicze stanowiska w KPN Telecom, Hewlett Packard i MCI/Verizon oraz założył kilka odnoszących sukcesy międzynarodowych i lokalnych start-upów, potwierdzając w ten sposób swojego ducha przedsiębiorczości. Frans-Willem jest Holendrem, absolwentem Uniwersytetu Amsterdamskiego, gdzie uzyskał tytuł magistra ekonomii.  

- Cieszę się, że mogliśmy mianować Fransa-Willema na lidera UPC Polska, naszej największej spółki w regionie Europy Środkowo-Wschodniej i jestem przekonana, iż jego dotychczasowe dokonania w Liberty Global przyczynią się do dalszego rozwoju UPC Polska, a co za tym idzie - również działalności Liberty Global w całym regionie CEE

- mówi Severina Pascu, CEO, Liberty Global CEE.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami Museum 4K i...

299 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Lite 4K

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

299 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...