reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Orange wymieni wszystkie karty Viaccess

dodano: 2016-03-25 13:22 | aktualizacja: 2016-03-25 14:58
autor: HP | źródło: TS/satkurier.pl

Orange Według nieoficjalnych informacji, francuski Orange rozpoczyna proces wymiany kart kodowych dla swojej platformy satelitarnej TV d'Orange. 390 tys. abonentów TV d'Orange, w tym 50 tys. z antenami ustawionymi na satelity Eutelsat Hot Bird (13°E) i Eutelsat 5 West A (5°W), otrzyma w najbliższych dniach nowe karty kodowe Viaccess (V6), by zastąpić nimi dotychczas posiadane karty (V4).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Przypomnijmy, że platforma satelitarna francuskiego operatora Orange nadaje obecnie na trzech pozycjach orbitalnych - 13°E, 5°W i 19,2°E. W przyszłości chce jednak zrezygnować z równoległej dystrybucji na satelitach Eutelsat i pozostać tylko na 19,2°E. Oferta TV d'Orange jest kodowana w systemie Viaccess.

Inna ciekawostka jest taka, że najpóźniej latem 2016 roku Orange we Francji wprowadzi do swojej oferty nowy model urządzenia Livebox, z obsługą UHD 4K i HDR. Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange Polska potwierdził w rozmowie z Wirtualnemedia.pl, że chociaż urządzenia te nie trafią do oferty w Polsce, to operator wprowadzi nowe modele FunBoxa i dekodera satelitarnego.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Systemy kodowania


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak alu ścienny AS Sat 25cm

Aluminiowy stojak ścienny 25cm niemieckiej firmy A.S. Sat z certyfikatem...

58 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,0m w wersji v2.1 dla...

49 zł Więcej...

Kabelio: CAM CI+ 3 m gratis

Oryginalny, bezkartowy moduł (CAM) CI+ nowej szwajcarskiej platformy Kabelio z...

530 zł Więcej...