reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

nc+ telewizja na kartę – zmiana oferty i cen

dodano: 2016-03-31 15:41 | aktualizacja: 2016-04-01 12:24
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satkurier.pl / forum.satkurier.pl @grzegorz_kozacki

nc+ telewizja na kartę nc+ TNK Od 1 marca 2016 roku, bez większego rozgłosu, zmianie uległa oferta na doładowanie nc+ telewizja na kartę. Dotychczas obowiązujący Pakiet Domowy HD+ został zastąpiony Pakietem Start+. Nowy pakiet na doładowanie różni się od poprzedniego pod względem dostępnych kanałów. Zmianie uległy również ceny.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Warto zwrócić uwagę na to, że Pakiet Start+ nie zawiera kanałów Eurosport 1 HD, Eurosport 2 HD, AXN HD, Discovery Channel HD, Disney Channel HD i Disney XD, które stanowiły część oferty Pakietu Domowego HD+.

Za to nowy Pakiet Start+ zawiera kanały MiniMini+ HD, AXN Spin HD, Discovery Historia, Nat Geo People HD, TV Republika i 13 Ulica, które nie były dostępne w ofercie Pakietu Domowego HD+.Nowością w porównaniu z Pakietem Domowym HD+ jest wprowadzenie terminu ważności oferty. Ważność oferty nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+ upływa z dniem 31 października 2019 roku. Dostawca zastrzega sobie jednak możliwość przedłużenia ważności oferty.

Jeśli chodzi o zmianę cen, to uległy one niewielkiej podwyżce - z 24,90 zł na 24,99 zł za 1 miesiąc dostępu i z 59,70 zł na 59,97 zł za 3 miesiące dostępu (19,99 zł zamiast 19,90 zł miesięcznie).

Przypomnijmy, że aby skorzystać z oferty nc+ telewizja na kartę, należy kupić zestaw dekoder + karta z 1 miesiącem oferty na start. Po miesiącu trzeba wybrać albo ofertę bez umowy (na doładowanie), albo ofertę z abonamentem.

Zobacz Przewodnik po Ofercie „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” (aktualizacja: 1 kwietnia usunięto plik PDF z serwera)
Zobacz nową ofertę nc+ telewizja na kartę (aktualizacja: 1 kwietnia zmieniono grafikę dostępną na stronie z „Pakiet Start+ po doładowaniu” na „Dodatkowe kanały po doładowaniu” - cofnięto też zmiany w składzie kanałów).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Prepaid CANAL+


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...

Złącze F PCT 6,8 mm Kompresyjne

Specjalne złącze kompresyjne dla kabla satelitarnego. Złącze to zostało tak...

2 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

519 zł Więcej...