reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

6 nowych kanałów w NTV-Plus od 1.04

dodano: 2016-04-03 09:10 | aktualizacja: 2016-04-03 09:31
autor: RO | źródło: ntvplus.ru

ntv plus.jpg 1 kwietnia br. rosyjska platforma NTV-Plus wzbogaciła swoją ofertę o sześć nowych kanałów, z których dwa są nadawane w wysokiej rozdzielczości. Klienci posiadający wykupiony abonament na pakiet podstawowy Bazowyj Zapad, uzyskali dostęp do Trace Sport Stars HD, Trace Urban HD, Russkij Bestseller i Russkij Roman. Pozostałe dwie stacje znalazły się w opcjach dodatkowych.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W pakiecie dla dzieci Detskij Zapad pojawił się kanał Mult, z kolei w dodatkowej opcji rozrywkowej Razwlekatelnyj Zapad udostępniony został nowy kanał Nasze TV. Ta ostatnia stacja też wzbogaciła ofertę konkurencyjnej platformy Trikolor TV.

Bazowyj Zapad to nowy pakiet podstawowy, który do komercyjnej sprzedaży został wprowadzony 1 kwietnia 2016 roku w celu unifikacji dostępnych usług. Wcześniej pakiet podstawowy nosił nazwę Lajt Zapad.

Wszystkie nowości dotyczą klientów w europejskiej części Rosji, którzy odbierają sygnał z satelitów Eutelsat 36B/36C (36°E). Pakiet szyfrowany jest w systemie Viaccess.

 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba 902B LTE 5G 470-694 MHz

Antena DVB-T FUBA DAT902 5G to profesjonalna antena telewizyjna z...

149 zł Więcej...

Stojak bezinwazyjny do okna rozporowy

Bezinwazyjny, wnękowy stojak dla anteny satelitarnej lub DVB-T z drążkiem...

149 zł Więcej...

Kabelio: CAM CI+ 3 m gratis

Oryginalny, bezkartowy moduł (CAM) CI+ nowej szwajcarskiej platformy Kabelio z...

530 zł Więcej...