reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Areszt dla egipskich piratów w Aleksandrii

dodano: 2016-04-04 22:25 | aktualizacja: 2016-04-05 11:50
autor: HP | źródło: adtv

czaszka biała.jpg Policja w Aleksandrii skonfiskowała setki nielegalnych dekoderów IPTV w następstwie antypirackiej akcji. Egipska policja przeprowadziła kolejny nalot przeciwko piratom telewizyjnym w dwóch sklepach na ulicy Al Malek Hifni. To jedna z największych akcji przeciwko urządzeniom służącym do pirackiego oglądania telewizji pay-tv w Afryce Północnej, w ramach antypirackiej kampanii wspieranej przez regionalnego operatora płatnej telewizji OSN.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Rajd egipskiej policji był o tyle istotny, że zlikwidowano jedno z nielegalnych źródeł eksportu nielegalnych dekoderów do innych krajów afrykańskich. OSN złożyła skargę przeciwko egipskiej spółce, która handlowała pirackimi dekoderami w innych krajach w Afryce.

Nalot policji w Aleksandrii doprowadził do aresztowania dwóch osób. Skonfiskowano ponad 370 dekoderów, 500 konwerterów LAN, 175 złącz Wi-Fi LAN, komputer osobisty i pamięci z pirackim oprogramowaniem służącym do pirackiego oglądania telewizji. 

Nielegalni operatorzy IPTV robią wielką szkodę Egiptowi, przy okazji oszukując społeczeństwo poprzez zapewnienie im niskiej jakości treści, pochodzące z nielegalnego dostępu. Zero tolerancji dla piractwa telewizyjnego jest poniekąd zaskoczeniem, jeśli chodzi o taki kraj jak Egipt. Kto by się tego spodziewał, skoro większość obywateli krajów Afryki Północnej ogląda kanały płatne piracko.

Antypiracki rajd w Aleksandrii jest kolejnym ruchem policji w tym względzie. Podobne akcje przeprowadzono ostatnio w Kairze, Mansoura i Tanta.
 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Systemy kodowania


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Dreamsky TSC-4K TRIO DVB-S2/T2/C2

Profesjonalny miernik Dreamsky TSC-4K TRIO do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów...

1 990 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

49 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

189 zł Więcej...
reklama