reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kanał Adventure pełen wiosennych nowości

dodano: 2016-04-06 17:31 | aktualizacja: 2016-04-06 19:12
autor: Łukasz Knapik | źródło: Michał Winnicki Entertainment/satkurier.pl

Adventure HD (ostateczne logo) Od początku kwietnia br. w ramówce telewizji Adventure (Adventure HD) pojawiło się 8 nowości programowych. Jak czytamy w komunikacie, nadawca w odpowiedzi na poszerzenie zasięgu i wzrost oglądalności poczynił znaczne inwestycje w ofertę programową. Nowości są już premierowo emitowane od 4 kwietnia br. na wyłączność w telewizji Adventure i mają szansę zainteresować mężczyzn ciekawych świata. Na widzów czekają takie produkcje jak „Wyścig ze sztuką”, „Po drodze”, „Celnicy”, „Super fabryki”, „Niesławne kobiety Biblii”, „Tajne akta UFO”, „Pamiętniki Ziemi” i „Eko podróże”.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W nowej ramówce znalazło się coś dla pasjonatów podróży. Zwycięzca afrykańskiej „Wyprawy Robinson” („Survivor Africa”) - Ethan Zohn, w programie „Eko podróże” przemierza świat w sposób przyjazny środowisku, przeżywając zarazem świetną przygodę. Jego misją jest odbyć niesamowite podróże, zostawiając po sobie tylko odciski stóp, bez zanieczyszczania przyrody. Ethan swoimi podróżami udowadnia, że można zwiedzić cały świat i zostawić go w stanie nienaruszonym dla następnych pokoleń. Premierowe odcinki są emitowane w poniedziałki o godzinie 21:35.

„Celnicy” w kanale Adventure, foto: Michał Winnicki Entertainment

„Niesławne kobiety Biblii” w kanale Adventure, foto: Michał Winnicki Entertainment

„Niesławne kobiety Biblii” w kanale Adventure, foto: Michał Winnicki Entertainment

„Tajne akta UFO” w kanale Adventure, foto: Michał Winnicki Entertainment

„Tajne akta UFO” w kanale Adventure, foto: Michał Winnicki Entertainment


Wszystkich globtrotterów stacja zaprasza w podróż do jednych z najbardziej niesamowitych i rozmaitych  miejsc na całym świecie, od niebieskich kopuł kościołów na Santorini, przez potężne Sagrada Familia w Barcelonie do sanktuarium Monarch Butterfly w Meksyku. Dzięki „Pamiętnikom Ziemi” można zbadać magiczne i tajemnicze miejsca z całego świata bez ruszania się z domu. Emisja cyklu w niedziele o godzinie 18:40.

Jak zapewnia nadawca, program „Tajne akta UFO” przyprawi o dreszczyk emocji niejednego pasjonata zjawisk paranormalnych. Seria bada jedno z wielkich pytań bez odpowiedzi naszych czasów: czy UFO naprawdę istnieje? Pilnie strzeżone obiekty rządowe, w których przez dziesięciolecia były ukryte ściśle tajne akta zostały częściowo odkryte przed naszymi kamerami. Wraz z ekspertami od UFO możemy zagłębić się w wyniki tysięcy obserwacji i różnych dziwnych zdarzeń. Premiery w poniedziałki o godzinie 18:15.

„Eko podróże” w kanale Adventure, foto: Michał Winnicki Entertainment

„Pamiętniki Ziemi” w kanale Adventure, foto: Michał Winnicki Entertainment

„Pamiętniki Ziemi” w kanale Adventure, foto: Michał Winnicki Entertainment

Arkady Fidler i Mateusz Kunicki oraz samochód Polski Fiat 126p Maluch w programie „Po drodze”, foto: Michał Winnicki Entertainment

Ekipa produkująca samochód BMW w programie „Super fabryki”, foto: Michał Winnicki Entertainment


Kolejna nowość to program, który bada historyczny, kulturowy i teologiczny kontekst opowieści dotyczących niesławnych kobiet „Biblii”. W patriarchalnym społeczeństwie uwodziły, były podstępne, a nawet poświęcały życie. Bohaterki programu nadal inspirują poetów, teologów i współczesnych artystów. Serię „Niesławne kobiety Biblii” zobaczymy w soboty o 20:10.

Telewizja Adventure przygotowała też coś dla prawdziwych mężczyzn. W programie „Super fabryki” odkryjemy tajniki najbardziej intrygujących fabryk naszych czasów. Super fabryki to metropolie masowej konstrukcji - ich powierzchnia zajmuje setki akrów i zużywają ogromną ilość energii, która mogłaby zasilić mały kraj. W tym programie dowiemy się co trzeba zrobić, aby stworzyć tak ogromne ilości najpotężniejszych maszyn i jak bardzo jest to skomplikowany proces. Emisja programu w piątki o 21:30.

Z kolei w programie „Celnicy” przedstawiona jest codzienna praca strażników granicznych, którzy prowadzą cichą wojnę z przemytnikami, zajmując nielegalne papierosy i narkotyki warte miliony dolarów.  Ich czujność nigdy nie zasypia. Na każdym przejściu granicznym celnicy nieustannie próbują zapobiec przemytowi kontrabandy. Premierowe odcinki „Celników” w każdy poniedziałek o 20:15.

„Wyścig ze sztuką” w kanale Adventure, foto: Michał Winnicki Entertainment

„Wyścig ze sztuką” w kanale Adventure, foto: Michał Winnicki Entertainment

„Wyścig ze sztuką” w kanale Adventure, foto: Michał Winnicki Entertainment

„Wyścig ze sztuką” w kanale Adventure, foto: Michał Winnicki Entertainment


W kanale Adventure pojawi się również nowa polska produkcja. W programie „Po drodze” Arkady Fidler, wnuk znanego podróżnika, objeżdżą kultowym Polskim Fiatem 126p Maluchem dookoła całą Polskę. Czy poczciwy „Mały Fiat” dał radę pokonać taką trasę? Przekonamy się we wtorki o 15:35. Tu dodajmy, iż program ten emitowany był już w telewizji TVR (więcej tutaj).

W programie „Wyścig ze sztuką”, dwóch artystów, Ben i Kenny, wyruszają w podróż przez Amerykę żyjąc jedynie ze swojej sztuki. Zrobią wszystko za miejsce do spania czy coś do jedzenie - od portretu do rzeźby. W ostatnim odcinku artyści przygotują wystawę swoich dzieł, aby dowiedzieć się, który sprzedał ich więcej i wygrał. Emisja programu w piątki o 20:50.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Przepust dachowy średnicy 90mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 90mm

279 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GoSAT GS250T2 H.265 HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GoSAT dla Naziemnej Telewizji...

109 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...