reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Delegata dystrybutorem kanału Nowa TV

dodano: 2016-04-12 14:48 | aktualizacja: 2016-04-12 19:13
autor: Łukasz Knapik | źródło: Delegata/satkurier.pl

Nowa TV logo tymczasowe z materiałów spółki Delegata kwiecień 2016 roku Firma Delegata, zajmująca się dystrybucją kanałów telewizyjnych, poinformowała o powiększeniu swojej oferty o szykujący się do startu kanał Grupy ZPR Media - Nowa TV (początkowo projekt funkcjonował pod nazwą TV#). Stacja ma pojawić się w uruchamianym właśnie ósmym multipleksie (MUX 8) naziemnej telewizji cyfrowej (NTC) oraz w sieciach kablowych i IPTV. Na razie nie wiadomo, czy znajdzie się również w przekazie satelitarnym, w pakietach platform Cyfrowy Polsat, nc+ i Orange TV.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nowa TV ma być kanałem uniwersalnym o profilu filmowo-rozrywkowym. Emitowane w nim będą przede wszystkim filmy fabularne, seriale, audycje rozrywkowe, poradnicze, publicystyczne, a także serwisy informacyjne z kraju i ze świata. W programie będą wykorzystywane nowoczesne technologie i multimedia wspomagające komunikację z odbiorcą. Nadawca chce uruchomić ten kanał pod koniec bieżącego roku. Za projekt odpowiada działająca w Grupie ZPR Media spółka TV Spektrum (więcej tutaj). Przypomnijmy, iż ostatnio, po rozpatrzeniu odwołań, Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji (KRRiT) postanowiła o utrzymaniu w mocy decyzji o przyznaniu naziemnej koncesji dla stacji TV# (Nowa TV) (więcej tutaj),

Za kanał Nowa TV odpowiada działająca w Grupie ZPR Media spółka TV Spektrum, która jest także nadawcą stacji Fokus TV. Na zdjęciu aktorzy Anna Wicka, Artur Łodyga, Dorota Fórmanowska i Paweł Hajnos w serialu „Redakcja”, który jest emitowany w tym kanale, foto: Grupa ZPR Media


Dodajmy, iż w ofercie Delegaty są już także inne kanały Grupy ZPR Media - Fokus TV (więcej tutaj), Polo TV, Vox Music TV (więcej tutaj), Eska TV, Eska TV HD (więcej tutaj) i Hip Hop TV (więcej tutaj). Ponadto spółka zajmuje się dystrybucją stacji od innych nadawców. W portfolio Delegaty są więc także takie kanały jak TV Republika (więcej tutaj), Docubox HD, Fightbox HD (więcej tutaj), Fashion TV, Fashion TV HD, Redlight HD, MCM Top, RFM TV, Mezzo, Mezzo Live HD, France 24 Francais, France 24 English, France 24 Arabic, MyZen.tv i The Museum Channel (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

549 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

129 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

319 zł Więcej...