reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVN Fabuła na festiwalu Netia Off Camera

dodano: 2016-04-15 12:21 | aktualizacja: 2016-04-15 12:59
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN

Netia Off Camera TVN Fabuła oraz Andrzej Sołtysik zapraszają na relację z dziewiątej edycji Międzynarodowego Festiwalu Kina Niezależnego Netia Off Camera (więcej tutaj). Program specjalny oglądać będzie można w dniach 30 kwietnia - 9 maja br., od poniedziałku do piątku o godzinie 19:45 oraz w weekendy o godzinie 20:50 w TVN Fabuła.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Odbywający się w Krakowie Netia Off Festiwal to jedna z najważniejszych imprez filmowych w środkowo-wschodniej Europie. Na fanów kina niezależnego czekać będzie blisko 100 propozycji, 10 sekcji, goście z Polski i ze świata. - Na takim wydarzeniu, nie może zabraknąć ekipy TVN Fabuła - zapewnia nadawca. Dziennikarz Andrzej Sołtysik w specjalnej relacji opowie o najważniejszych pokazach oraz wydarzeniach towarzyszących festiwalowi. Nie zabraknie także wywiadów z osobistościami z branży filmowej.

Andrzej Sołtysik zaprasza do TVN Fabuła na relacje z Międzynarodowego Festiwalu Kina Niezależnego Netia Off Camera, foto: TVN


„Netia Off Camera” - emisja od poniedziałku do piątku (od 30 kwietnia 2016 roku) o 19:45 oraz w soboty i niedziele o 20:50 w TVN Fabuła (TVN Fabuła HD).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Płyty - kino - gadżety


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Moduł DeltaCam Pro Twin REV 2.0 Deltacrypt CI

Uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM Twin REV 2.0 Deltacrypt CI z...

520 zł Więcej...

DJI Osmo Pocket

1 490 zł Więcej...

Tivusat: karta + CAM w UHD

Karta Tivusat z modułem CAM DigiQuest. Umożliwia oglądanie włoskiego pakietu...

590 zł Więcej...
reklama