reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Logo Nowa TV i Zoom TV już znane

dodano: 2016-04-15 12:32 | aktualizacja: 2016-04-15 13:46
autor: Anita Kaźmierska | źródło: telepro/portalmedialny

Nowa TV Zoom TV Dwa nowe polskie kanały Nowa TV i Zoom TV, który wystartują jeszcze w tym roku, doczekały się logo. Zarówno Nowa TV (początkowo pod nazwą TV#) jak i Zoom TV mają pojawić się w zapowiadanym ósmym multipleksie (MUX 8) naziemnej telewizji cyfrowej (NTC) oraz w sieciach kablowych i IPTV. Na razie nie wiadomo, czy znajdą się również w przekazie satelitarnym, w pakietach platform Cyfrowy Polsat, nc+ i Orange TV.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Za projekt Zoom TV odpowiadają Polska Izba Komunikacji Elektronicznej/PIKE, Kino Polska TV/SPI International B.V. i Grupa Onet.pl - należąca do TVN/Scripps Networks Interactive i Ringier Axel Springer.

Natomiast za projektem Nowa TV stoi działająca w Grupie ZPR Media spółka TV Spektrum.

Na razie nie wiadomo, kiedy MUX 8 wystartuje. Uruchomienie się opóźnia m.in. przez toczące się w Krajowej Radzie Radiofonii i Telewizji (KRRiT) procesy odwoławcze od decyzji o przyznaniu koncesji. Ostatecznie KRRiT utrzymała w mocy decyzje o przyznaniu koncesji na rozpowszechnianie w MUX 8 kanałów Zoom TV, Nowa TV, Kiwi TV (Metro) i WP1. Nadal nie wiadomo, jakie kanały w MUX 8 umieści TVP. Operatorem MUX 8 jest spółka EmiTel.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

429 zł Więcej...