reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Jacek Kapela zastępcą dyrektora w Time

dodano: 2016-04-17 18:57 | aktualizacja: 2016-04-17 19:59
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa ZPR Media/satkurier.pl

Grupa Radiowa Time Grupa ZPR Media Z początkiem kwietnia br. Jacek Kapela objął nowo utworzone stanowisko zastępcy dyrektora do spraw sprzedaży korporacyjnej w Dziale Sprzedaży Krajowej w grupie radiowej Time S.A., należącej do Grupy ZPR Media. Time odpowiada za rozgłośnie w ramach grupy, takie jak Radio Eska, Radio Vox FM, Radio Wawa, Radio Eska Rock czy Radio Plus (więcej tutaj).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jacek Kapela podlega Przemysławowi Ziurkowskiemu. Do jego obowiązków oprócz wsparcia dyrektora do spraw sprzedaży korporacyjnej należą także współpraca z domami mediowymi oraz koordynacja pracy media plannerów.

Jacek Kapela, foto: Grupa ZPR Media


Jacek Kapela przez ostatnie 2 lata był prezesem zarządu Lead Media Sp. z o.o. Od 2010 do 2014 roku pełnił funkcję prezesa zarządu Grupy Radiowej Audytorium 17. Wcześniej przez 7 lat był związany z CR Media Consulting S.A., gdzie zajmował stanowisko dyrektora departamentu radiowego.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

Najnowszy moduł CAM CI+ 4K ECP z ofertą „nc+ telewizja...

199 zł Więcej...

DJI Osmo Pocket

1 450 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Combo

AX 4K HD61 Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

829 zł Więcej...
reklama