reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

NAGRA na wystawie TV Connect 2016

dodano: 2016-04-15 10:19 | aktualizacja: 2016-04-19 15:13
autor: Anita Kaźmierska | źródło: NAGRA

Nagravision Kudelski Group NAGRA, spółka należąca do Kudelski Group, zaprezentuje swoje najnowsze rozwiązanie intuiTV na wystawie TV Connect 2016, która odbędzie się w dniach 26-28 kwietnia w Londynie. W dniu otwarcia, NAGRA wygłosi przemówienie „Multiscreen TV Evolution: Is the Future Made of Channels or Apps?” (Ewolucja telewizji wieloekranowej: Czy przyszłość jest zbudowana z kanałów czy aplikacji?).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Nie możemy doczekać się zaprezentowania intuiTV na TV Connect. Udowodnimy, że przyszłością telewizji jest w rzeczywistości telewizja. Pokażemy, w jaki sposób dostawcy usług płatnej telewizji mogą dotrzeć do nowego pokolenia widzów, zachowując jednocześnie obecnych abonentów, poprzez niezwykle proste, wielofunkcyjne i przyjemne wrażenia wizualne - powiedział Ivan Verbesselt, starszy wiceprezes ds. marketingu w NAGRA. - Ponadto, będziemy gospodarzem drugiej edycji Pay-TV Innovation Forum, gdzie liderzy w branży telewizyjnej omówią szanse, trendy i wyzwania, jakie napotykają usługodawcy na ciągle zmieniającym się rynku płatnej telewizji.


Wielokrotnie nagradzane rozwiązanie intuiTV jest oferowane jako zarządzana platforma w chmurze i może być konfigurowana z pełną ofertą treści premium i zaawansowanych usług telewizyjnych. IntuiTV obsługuje telewizję na żywo, VOD, SVOD (jak Netflix czy YouTube), PVR/nPVR , telewizje społecznościowe i inne standardowe funkcje, takie jak wyszukiwanie i rekomendacje (w tym głosowe), wszystkie dostępne za pośrednictwem innowacyjnego urządzenia streamingu, interfejsu użytkownika „przeciągnij-aby-ustawić” i kontekstowego, programowalnego zdalnego sterowania e-ink.

Ponadto produkty i rozwiązania NAGRA są nominowane w czterech kategoriach TV Connect Awards:
  • „Best Live Streaming Experience” z usługą Yomvi Telefonica z NAGRA MediaLive;
  • „Best Multiscreen TV Service or Solution” z NAGRA MediaLive;
  • „Best OTT TV Service” z intuiTV;
  • „Best 4K TV Service or Solution” z any CAST CONNECT.

Ceremonia wręczenia nagród odbędzie się w środę, 27 kwietnia o godz. 19:30.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wystawy na świecie


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

25 zł Więcej...

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

829 zł Więcej...