reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Poczytalni” z Wrocławia w Radiu Tok FM

dodano: 2016-04-22 14:42 | aktualizacja: 2016-04-22 15:15
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Tok FM W sobotę, 23 kwietnia br. Radio Tok FM (Agora) będzie nadawać z Wrocławia, który tego dnia zostanie Światową Stolicą Książki UNESCO (United Nations Educational, Scientific and Cultural Organization). W byłej kamienicy Mody Polskiej przy Rynek 25 na słuchaczy stacji czekać będą „Poczytalni”, czyli Patrycja Wanat, Małgorzata Waszkiewicz, Adam Ozga i Łukasz Wojtusik.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
O godzinie 10:00 w specjalnej edycji programu „Poczytalni” Łukasz Wojtusik opowie o antologii poezji „Listy z Ukrainy”. Jego gościem będzie redaktor wydania Hryhorij Semenczuk, ukraiński kurator odpowiedzialny za dział literacki w ramach Miesiąca Lwowskiego.

O godzinie 11:20 o tym, co będzie działo się we Wrocławiu w ten weekend i nie tylko, prowadzący rozmawiać będą z Katarzyną Janusik, koordynatorką literackich działań w ramach Europejskiej Stolicy Kultury 2016 (więcej tutaj) i Światowej Stolicy Książki UNESCO.

Od godzinie 17:00 nadawane będzie wyjątkowe, dwugodzinne wydanie audycji „Poczytalni” - na żywo i z udziałem publiczności. Wśród podejmowanych tematów znajdą się m.in. książka „Zaraza” Jerzego Ambroziewicza, opowiadająca o epidemii ospy we Wrocławiu w 1963 roku oraz kondycja czytelnictwa w Polsce.

Specjalne wydania programu Radia Tok FM „Poczytalni” nadawane z Wrocławia będą promowane na antenie, stronie internetowej rozgłośni oraz na profilach stacji w mediach społecznościowych.

„Poczytalni” - emisja w Radiu Tok FM.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radio


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

129 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Signal T2-Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Signal dla Naziemnej Telewizji...

149 zł Więcej...