reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Disco polo i polski dance w Kino Polska Muzyka

dodano: 2016-05-02 12:07 | aktualizacja: 2016-05-02 16:08
autor: Łukasz Knapik | źródło: satkurier.pl

Kino Polska Muzyka Telewizja Kino Polska Muzyka, prezentująca szeroki wachlarz polskich przebojów, powiększyła swoją ofertę o teledyski artystów disco polo i dance. Dotychczas wykonawcy tych gatunków okazjonalnie pojawiali się na antenie tej stacji (więcej tutaj). Od początku maja br. w ramówce Kino Polska Muzyka widzowie znajdą jednak więcej rozrywkowej muzyki - program „Prywatka”, który do tej pory można było oglądać w piątki i soboty, jest teraz emitowany codziennie w godzinach wieczornych (więcej tutaj). Dodajmy, iż w tym bloku prezentowane są piosenki z różnych gatunków, nie tylko disco polo i dance.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Teledyski artystów disco polo i dance pokazywane są zarówno w paśmie „Prywatka”, jak i w innych blokach. W ofercie stacji wciąż znajdą coś dla siebie także miłośnicy innych gatunków, takich jak pop, rock, hip hop czy muzyka alternatywna.

Magdalena Narożna, wokalistka zespołu Piękni i Młodzi, w teledysku do piosenki „Ona jest taka cudowna”, w Kino Polska Muzyka, foto: SPI International B.V.


„Prywatka” - emisja od poniedziałku do soboty o 20:00 i w niedziele o 22:00 w Kino Polska Muzyka.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

DJI Osmo Pocket

1 190 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Gold Combo UHD 4K S2X - Netflix

Octagon SF8008 Gold Combo UHD 4K S2X - wersja uznanego...

469 zł Więcej...
reklama