reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Disco polo i polski dance w Kino Polska Muzyka

dodano: 2016-05-02 12:07 | aktualizacja: 2016-05-02 16:08
autor: Łukasz Knapik | źródło: satkurier.pl

Kino Polska Muzyka Telewizja Kino Polska Muzyka, prezentująca szeroki wachlarz polskich przebojów, powiększyła swoją ofertę o teledyski artystów disco polo i dance. Dotychczas wykonawcy tych gatunków okazjonalnie pojawiali się na antenie tej stacji (więcej tutaj). Od początku maja br. w ramówce Kino Polska Muzyka widzowie znajdą jednak więcej rozrywkowej muzyki - program „Prywatka”, który do tej pory można było oglądać w piątki i soboty, jest teraz emitowany codziennie w godzinach wieczornych (więcej tutaj). Dodajmy, iż w tym bloku prezentowane są piosenki z różnych gatunków, nie tylko disco polo i dance.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Teledyski artystów disco polo i dance pokazywane są zarówno w paśmie „Prywatka”, jak i w innych blokach. W ofercie stacji wciąż znajdą coś dla siebie także miłośnicy innych gatunków, takich jak pop, rock, hip hop czy muzyka alternatywna.

Magdalena Narożna, wokalistka zespołu Piękni i Młodzi, w teledysku do piosenki „Ona jest taka cudowna”, w Kino Polska Muzyka, foto: SPI International B.V.


„Prywatka” - emisja od poniedziałku do soboty o 20:00 i w niedziele o 22:00 w Kino Polska Muzyka.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 GoSAT GS250T2 H.265 HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GoSAT dla Naziemnej Telewizji...

109 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

499 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Signal T2-Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Signal dla Naziemnej Telewizji...

149 zł Więcej...