reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Next Film: „#Wszystko gra” od 6.05 w kinach

dodano: 2016-05-06 19:43 | aktualizacja: 2016-05-06 23:00
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora/satkurier.pl

Next Film Helios Agora Od piątku, 6 maja br. w kinach w całej Polsce można oglądać „#Wszystko gra” - pierwszy film z największymi polskimi przebojami. Dystrybutorem produkcji jest spółka Next Film, należąca do Grupy Helios (Agora), a producentem filmu jest Scorpio Studio, twórcy takich hitów jak „Jack Strong” (więcej tutaj), czy „Sęp” (więcej tutaj). Dodajmy, iż film „#Wszystko gra” był ostatnio promowany w programie „You Can Dance - Po prostu tańcz!” (emisja w TVN i ITVN/TVN International) (więcej tutaj).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Film „#Wszystko gra” to opowieść o miłości, przyjaźni i radości życia opowiedziana w rytmie najpiękniejszych polskich piosenek w nowych aranżacjach. Film przedstawia historię trzech kobiet - próbującej zmienić świat za pomocą sztuki Zosi, jej mamy, która niespodziewanie spotyka na swojej drodze kogoś wyjątkowego i babci ukrywającej tajemnicę z przeszłości. Wspólnie podejmują walkę o rodzinny dom i odkrywają, że są dla siebie źródłem siły i odwagi.

Eliza Rycembel, Bartosz Żuchowski, Sebastian Fabijański i Kinga Preis na plakacie promującym kinową emisję filmu „#Wszystko gra”, foto: Agora


W rolach głównych wystąpiły Eliza Rycembel, Kinga Preis i Stanisława Celińska. Film wyreżyserowała Agnieszka Glińska, a autorem zdjęć jest nominowany do Oscara Paweł Edelman. Widzowie usłyszą nowe aranżacje największych hitów gigantów polskiej sceny muzycznej i kultowe teksty m.in. Agnieszki Osieckiej, Kory Jackowskiej, Jonasza Kofty, Marka Grechuty, Zbigniewa Hołdysa, Andrzeja Mogielnickiego i Tomasza Lipińskiego. Choreografię przygotował Agustin Egurrola. Film promuje teledysk do piosenki „Wszystko, czego dziś chcę" w wykonaniu Elizy Rycembel, Ireny Melcer i Karoliny Czarneckiej.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Płyty - kino - gadżety


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 299 zł Więcej...

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC - tani tuner na...

369 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...