reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Między nami, misiami” znów w Cartoon Network

dodano: 2016-05-08 18:54 | aktualizacja: 2016-05-08 19:48
autor: Łukasz Knapik | źródło: Time Warner/satkurier.pl

Cartoon Network HD W maju br. na widzów Cartoon Network czekają nowe przygody trzech niesfornych misiów: Grizza, Pandy i Lodomira. Bracia podejmą kolejne, niełatwe próby zgłębienia zasad, jakie rządzą światem ludzi. Premiera nowych odcinków pierwszego sezonu serialu „Między nami, misiami” odbędzie się w poniedziałek, 16 maja br. Produkcja będzie emitowana od poniedziałku do piątku o godzinie 17:55 (więcej tutaj).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Grizz, Panda i Lodomir w kolejnych odcinkach pierwszego sezonu serialu „Między nami, misiami” nie przestaną zadziwiać widzów umiejętnością wpadania w rozmaite tarapaty. Sympatyczne misie staną przed wyzwaniem znalezienia pierwszej pracy, która pozwoli im na zebranie pieniędzy na naprawę ulubionego laptopa. Oprócz tego, poznają pewnego towarzyskiego węża i obdarzą go dużym zaufaniem, co okaże się zbyt pochopnym działaniem. Przeżyją również swoją pierwszą poważną kłótnię, której przedmiotem będzie sympatia pewnej dziewczyny z Francji.

 „Między nami, misiami” to opowieść o przygodach trzech braci - odważnego i przyjacielskiego Grizza, nieśmiałego Pandy oraz spokojnego i małomównego Lodomira, którzy próbują wspólnie odnaleźć się w wielkim mieście. Ulubionym sposobem przemieszczania się misiów jest formowanie #misiowieży. Są mistrzami selfie, miłośnikami food trucków i niestrudzenie gonią za internetową sławą. Wciąż jednak muszą się wiele nauczyć na temat innych mieszkańców.

 „Między nami, misiami” to pierwszy serial Cartoon Network, który powstał na podstawie komiksu. Kreskówka została stworzona przez Daniela Chonga, twórcę m.in. „Toy Story of Terror!” oraz laureata filmowej nagrody Annie, w ramach globalnego programu dla twórców Cartoon Network Studios. Oryginalna, krótkometrażowa wersja tego serialu zdobyła podczas Festiwalu Animacji w Amsterdamie prestiżową nagrodę Klik!.

„Między nami, misiami” - sezon 1., nowe odcinki, emisja od poniedziałku do piątku (od 16 maja 2016 roku) o 17:55 w Cartoon Network (Cartoon Network HD). Obecnie widzowie stacji mogą oglądać wcześniejsze odcinki serialu.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...

Miernik Dreamsky TSC-4K TRIO DVB-S2/T2/C2

Profesjonalny miernik Dreamsky TSC-4K TRIO do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów...

1 990 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD HyperCap II Duo

Nagrywarka (grabber) i streamer sygnału HDMI w wysokiej jakości, bezpośrednio...

1 790 zł Więcej...