reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
 • Zaloguj

Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 wystartują 10 czerwca

dodano: 2016-05-10 12:12 | aktualizacja: 2016-05-10 16:29
autor: SatExpert | źródło: Telewizja Polsat/interia.pl

logo polsat Telewizja Polsat podała oficjalny plan transmisji UEFA Euro 2016. 24 mecze będzie można zobaczyć jako transmisje na żywo w Polsacie. Natomiast wszystkie 51 meczów na żywo bez reklam pokazane zostanie wyłącznie w kanałach premium Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3. Od 10 czerwca do 10 lipca br. każdego dnia meczowego na antenie głównej Polsatu (oraz równolegle w Polsacie Sport) kibice obejrzą co najmniej jedno spotkanie na żywo.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
24 mecze turnieju finałowego UEFA Euro 2016 na żywo w otwartym Polsacie

24 mecze turnieju finałowego UEFA Euro 2016 we Francji na żywo tylko na antenie otwartej Polsatu (równoległa transmisja tych samych meczów również w Polsat Sport), w tym:
 • mecz otwarcia,
 • wszystkie mecze Polaków w każdej fazie turnieju,
 • cztery mecze 1/8 (selekcja z 8 meczów po fazie grupowej),
 • wszystkie ćwierćfinały,
 • obydwa półfinały,
 • finał.

Każdego dnia turniejowego na antenie otwartej Polsatu (równoległa transmisja tych samych meczów w Polsat Sport) – przynajmniej jeden mecz dziennie i wszystkie mecze Polaków.

>>> Zobacz oficjalny plan transmisji meczów UEFA Euro 2016 na żywo w otwartym kanale Polsat z równoległą transmisją tych samych meczów w Polsat Sport <<<

Wszystkie 51 meczów UEFA Euro 2016 w Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 bez reklam! W jakości HD!

Wszystkie 51 meczów UEFA Euro 2016 będzie transmitowane na żywo wyłącznie w dwóch kanałach typu premium Polsat Sport 2 HD i Polsat Sport 3 HD z ekskluzywnymi materiałami, bez reklam i w jakości HD. Kanały wystartują 10 czerwca 2016 roku. Po raz pierwszy Telewizja Polsat uruchomia tego typu kanały, które w okresie 10.06-10.07.2016 będą w pełni dedykowane turniejowi finałowemu UEFA Euro 2016 bez żadnych reklam. To prawdziwa gratka dla fanów piłki nożnej.

Polsat Sport 2 HD jako kanał wiodący będzie transmitował większość spotkań na żywo, natomiast Polsat Sport 3 HD pokaże powtórki nadawane z dwugodzinnym opóźnieniem, tak by kibice mogli zobaczyć mecze UEFA Euro 2016 w dogodnej dla siebie porze. Polsat Sport 3 HD pokaże także mecze na żywo w przypadku jednoczesnego rozgrywania dwóch spotkań na różnych stadionach w tym samym czasie.

Wszystkim 51 meczom UEFA Euro 2016 transmitowanym na żywo będą towarzyszyć wielogodzinne studia prowadzone na żywo – przed, w przerwie i po meczu bez żadnych przerw reklamowych. W ich trakcie komentatorzy, eksperci, goście specjalni będą na bieżąco relacjonować turniej finałowy UEFA Euro 2016. Komentować będą najlepsi profesjonaliści i znawcy piłki nożnej w Polsce - dziennikarze i eksperci tacy jak: Mateusz Borek, Roman Kołtoń, Bożydar Iwanow, Cezary Kowalski, Tomasz Hajto, Włodzimierz Lubański, Jacek Ziober, Jacek Zieliński czy Czesław Michniewicz.

Będziemy zawsze tam gdzie gra polska drużyna i kibicują jej najlepsi na świecie polscy kibice. Nasi reporterzy będą obecni we wszystkich dziesięciu francuskich miastach, w których rozgrywane będą mecze. Pokażą wszystkie „smaczki i niuanse” UEFA Euro 2016. Na stałe będą towarzyszyć naszej reprezentacji w jej bazie przygotowawczej La Baule-Escoublac, w której zlokalizowane będzie jedno z naszych studiów. Będziemy obserwować każdy dzień naszych piłkarzy, dzięki czemu miliony polskich kibiców dowiedzą się przede wszystkim jak przebiegają przygotowania do meczów, ale także m.in. co jedzą nasi piłkarze, jak się relaksują i jakie panują nastroje w drużynie. Odwiedzimy strefy kibica i sprawdzimy jaka atmosfera panuje zarówno w miastach „polskich” meczów w Paryżu, Nicei i Marsylii  ale również we wszystkich innych turniejowych miastach Francji. To wszystko po to, aby zaspokoić gusta zarówno najzagorzalszych znawców futbolu, jak i tych, którzy chcą w ciągu 31 dni trwania UEFA Euro 2016 poczuć emocje związane z turniejem finałowym najpopularniejszej gry zespołowej na świecie!


Polscy widzowie zobaczą ponad 200 godzin relacji  i komentarzy na żywo, „na gorąco”, realizowanych w najwyższej jakości prosto ze wszystkich stadionów i miast Euro 2016, bazy polskich piłkarzy w La Baule-Escoublac we Francji, studia w Warszawie oraz ośrodków treningowych poszczególnych reprezentacji.

Trwające przez miesiąc od 10 czerwca do 10 lipca 2016 Mistrzostwa Europy UEFA Euro 2016 w piłce nożnej we Francji są ukoronowaniem piłkarskiego święta na antenach kanałów Polsatu: otwartego Polsatu, Polsatu Sport oraz pakietu kanałów premium Polsat Sport 2 HD i Polsat Sport 3 HD.

Polsat relacjonował całą drogę do UEFA Euro 2016 zarówno polskiej jak i wszystkich innych reprezentacji. Tylko w kanałach sportowych Polsatu kibice mogli śledzić rywalizację wszystkich europejskich drużyn w fazie eliminacji do turnieju we Francji, w tym wspaniały awans Polaków do turnieju finałowego UEFA Euro 2016 i pierwsze w historii zwycięstwo nad Niemcami. W sumie transmitowano ponad 250 spotkań, w których kibice obejrzeli prawie 700 goli. Zmagania piłkarzy śledziło ponad 100 milionów widzów – sumując widownię wszystkich meczów eliminacyjnych w Polsacie i kanałach sportowych Polsatu.

Podsumowując w Polsat Sport 2 HD i Polsat Sport 3 HD zobaczymy:
 • Wszystkie 51 meczów na żywo, bez żadnych przerw reklamowych
 • Ponad 200 godzin relacji na żywo w ciągu miesiąca
 • Ekskluzywne materiały z meczów i pobytu reprezentacji Polski we Francji
 • Wielogodzinne studia z obszernymi analizami
 • Najlepsi komentatorzy, eksperci i goście specjalni
 • Relacje pokazujące atmosferę panującą we wszystkich meczowych miastach Francji
 • Pakiet kanałów premium: Polsat Sport 2 HD i Polsat Sport 3 HD to pierwsza i jedyna tak wyczerpująca dla kibiców propozycja umożliwiająca wspaniałe przeżycie tego piłkarskiego święta jakim są Mistrzostwa Europy w piłce nożnej we Francji UEFA Euro 2016

Pakiet kanałów premium: Polsat Sport 2 HD i Polsat Sport 3 HD będzie oferowany za pośrednictwem wszystkich operatorów kablowych i satelitarnych, którzy zdecydują się na ich dystrybucję. Na razie nie wiadomo, ile będzie kosztować dostęp do kanałów Polsat Sport 2 HD i Polsat Sport 3 HD. Nie wiadomo też, czy dodatkowo zapłacą abonenci Cyfrowego Polsatu.

- Telewizja Polsat będzie oferować kanały sieciom kablowym i platformom satelitarnym i to będzie ich decyzja, w jaki sposób będą następnie proponować je swoim klientom - poinformował Interię rzecznik prasowy Polsatu, Tomasz Matwiejczuk.


Sublicencję na pokazywanie 11 meczów Euro 2016, w tym spotkań Polaków, posiada także Telewizja Polska.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Optibox NGEN H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki OptiBox firmy AX...

109 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

549 zł Więcej...

Uchwyt kominowy bezinwazyjny E863M z opaską 5,0m

mocny uchwyt antenowy bezinwazyjny - obejma 5m na komin 

145 zł Więcej...